Dwie walki o tytuł na wrześniowej gali K-1 w Osace

0
893

K-1 Japan Group po paru rozegranych galach Krush, we wrześniu wróci z głównymi imprezami. Konkretnie 22 września w Osace w Edion Arenie. Organizatorzy ogłosili pierwsze zestawienia, w tym dwie konfrontacje, których stawką będą pasy mistrzowskie.

Do 62,5 kg pasa bronić będzie Kenta Hayashi. Japończyk na ostatniej Feście przegrał z Taio Asahisą, ale pojedynek nie był o mistrzostwo. Jego przeciwnikiem będzie Gonnapar. Zawodnik z Tajlandii jest posiadaczem pasa Krush w tej kategorii, a w 2020 zdążył obronić go dwukrotnie. Najpierw w styczniu z Takumim Yokoyamą, a w czerwcu z Yuto Shinoharą.

O pas w wadze -65 kg wystąpi Rukiya Anpo. Po dwóch zwycięstwach nad Kaewem (w kontrowersyjnych okolicznościach) starszy z braci na K’Festa 3 obronił tytuł z Fukashim Mizutanim. We wrześniu po drugiej stronie ringu stanie niepokonany od dwóch lat Hideaki Yamazaki. Trzy ostatnie walki fighter z Kyoto zakończył przed czasem, w tym ostatnią z Hikaru Terashimą.

Były mistrz K-1 w kategorii -62,5 kg Koya Urabe wraca po roku nieobecności. Ostatni raz został znokautowany przez Zhu Shuaia na łączonej gali Krush i Wu Lin Feng. Japoński weteran zmierzy się z Yuto Shinoharą, który w czerwcu przegrał walkę o pas Krush z Gonnaparem.

W kategorii do 45 kg mistrzyni Shoot Boxingu i dwukrotna triumfatorka S-Cup MIO zmierzy się z Miho „knuckle” Takahashi, dla której będzie to debiut na gali K-1. Wcześniej „knuckle” przeszła przez inne zawodowe szczeble w K-1 Japan Group. Jest także mistrzynią wagi atomowej Krush.

Finalista marcowego turnieju do 70 kg z K’Festa 3, Hiromi Wajima zmierzy się z mistrzem WPMF Raseasingiem. Taj w przeszłości bił się m.in. w MT Super Champ czy KNOCK OUT.

Rozpiska gali K-1 World GP 2020 Japan (22 września, Edion Arena, Osaka):
65 kg: Rukiya Anpo vs. Hideaki Yamazaki
62,5 kg: Kenta Hayashi vs. Gonnapar Weerasakreck
63,5 kg: Koya Urabe vs. Yuto Shinohara
70 kg: Hiromi Wajima vs. Raseasing Weerasakreck
45 kg: MIO vs. Miho „knuckle” Takahashi
walki otwarcia:
55 kg: Yuto Kuroda vs. Hiroki Mitsui
62,5 kg: Rioya vs. Takumi Nagai
57,5 kg: Naoki Takahashi vs. Ryota Ishida
57,5 kg: Kaito Yamawaki vs. Riki
53 kg: Tsubasa Yamawaki vs. Yuki Toyoda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here