Dwudniowa K’Festa 4 w marcu! Powrót do legendarnej areny

0
851

Po odwołaniu pierwszego terminu gali K’Festa 4, która miała mieć miejsce 24 stycznia, K-1 Japan Group w końcu ogłosiło nową datę gali otwierającej każdy rok głównych gal. Właściwie to daty, bowiem tegoroczna edycja zostanie rozegrana w dwie ostatnie niedziele marca – 21 i 28.3.

Pierwsza część (21 marca) odbędzie się w Tokyo Garden Theater (gdzie K-1 dokonało już wcześniej rezerwacji), a druga (28 marca) w Nippon Budokan w tokijskim parku Kitanomaru, gdzie organizacja wraca po jedenastu latach. Ostatnim razem, w lipcu 2009, miała tam miejsce faza Final 8 K-1 World MAX. Obiekt ten został wybudowany na igrzyska w 1964 roku i jest on jednym z najbardziej oryginalnych tego typu, zaprojektowany z myślą o sportach walki.

Część pojedynków ze styczniowego eventu została przeniesiona na dzień 2. Anulowany został cały mecz Japonia – Tajlandia z powodu utrudnionego wjazdu obcokrajowców do Japonii. Odpadła też konfrontacja mistrza do 65 kg Rukiyi Anpo z powodu kontuzji ręki. Starszy z braci miał zmierzyć się z Kaito, który z kolei jest wśród zatwierdzonych uczestników, podobnie jak cały japoński team z niedoszłego meczu międzypaństwowego. Doszedł do tego mistrz do 70 kg Minoru Kimura, którego nie awizowano wcześniej w styczniu.

Dzień przed drugą galą, w Korakuen Hall odbędzie się rozgrzewka w postaci Krush.123. Na razie nie podano uczestników. Jedynie godzinę startu i miejsce.

Na razie, poza lokalizacją, niewiele wiadomo co ma się dziać pierwszego dnia. Nie zapowiedziano na razie żadnego zestawienia.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI K’FESTA 4 – DZIEŃ 1

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI K’FESTA 4 – DZIEŃ 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here