Kalendarz imprez

    0
    32885
    Pn
    Wt
    Śr
    Czw
    Pt
    So
    Nd
    kwiecień
    kwiecień
    kwiecień
    kwiecień
    kwiecień
    kwiecień
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    • KoK 100 in Tallinn
      Cały dzień
      07/05/2022

      miejsce: Tondiraba Ice Hall

      start: 18:00 (PL)

      transmisja: Fightbox, Kokfights.tv

      60 kg: Marko Moisar vs. Simon Santana – o pas ME
      77 kg: Hendrik Themas vs. Hubert Dylewski
      72 kg: Ott Remmer vs. Mindaugas Narauskas
      60 kg: Astrid Johanna Grents vs. Miina Sirkeoia
      59 kg: Maaria Okva vs. Ilona Wojda

      95 kg: Zhora XXL vs. Mantas Janisius – boks
      64 kg: Sigrid Kapanen vs. Polina Golubeva – boks
      75 kg: Aleks Sabinin vs. Marko Sults
      89 kg: Emil Linnas vs. Andreas Tavast – MMA
      65 kg: Stanislav Teniugin vs. Benas Sorochovas (3×2 min)
      Dylan Broda vs. TT Suosala – prowrestling

       

    • HFO 12
      01:20
      07/05/2022

      miejsce: Hala im. Arkadiusza Gołasia

      start: 18:15 – HFO Superfights/20:00 – karta główna

      transmisja: TVP Sport (karta główna), strona i aplikacja sport.tvp.pl (całość)

    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    • Glory 80: Studio Event
      Cały dzień
      14/05/2022

      miejsce:

      start: 15:00

      transmisja: PPV (gloryfight.com)

       

    • Enfusion 106
      23:05
      14/05/2022

      miejsce:

      start: 19:30 – Enfusion Talents/21:30 – karta główna

      transmisja: Viaplay

      61 kg: finał turnieju o pas
      77 kg: Mohamed Touchassie vs. Hamid Rezaie
      +93 kg: Martin Terpstra vs. Vladimir Tok
      61 kg: Matthew Daalman vs. Dwayne Panka – półfinał turnieju o pas
      61 kg: Rida Bellahcen vs. Muhammed Simsek – półfinał turnieju o pas
      61 kg: Jimmy van Kuijeren vs. Frank Rubanguka

      Enfusion Talents:
      70 kg: Lorenzo Geurink vs. Anas Aaras
      70 kg: Fouad Bounda vs. Matej Trcka
      +93 kg: Nabil Khachab vs. Mory Kromah
      77 kg: Mischa Eradus vs. David Dvoracek
      93 kg: Peter Verhaegh vs. Andress Engelen

    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    • Krush.137
      Cały dzień
      21/05/2022

      miejsce: Korakuen Hall

      start: 10:30 (PL)

      transmisja: Abema.tv (+VPN), discord Beyond Kickboxing

      57,5 kg: Takahito Niimi vs. Shuhei Kumura – o pas
      75 kg: Katsuya Jinbo vs. Shinya Uemura
      57,5 kg: Rei Inagaki vs. Takumi Terada
      57,5 kg: Yusuke vs. Takuma Ota
      55 kg: Begin Yoshioka vs. Lyra Nagasaka
      60 kg: Narufumi Nishimoto vs. Yuto Saito
      55 kg: Eiki Kurata vs. Shion
      53 kg: Takeru Itabashi vs. Seiya Nakazawa
      60 kg: Shingen Endo vs. Naoki Takahashi
      65 kg: Hikaru Hasumi vs. Yujiro Ono
      55 kg: „Kyoken” Jin vs. Juki Sakamoto
      57,5 kg: Kengo Kanda vs. Kokoro Terashima

    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    • RISE 158
      Cały dzień
      29/05/2022

      miejsce: Korakuen Hall

      start: 10:30 (PL)

      transmisja: Abema.tv (bez VPN)

      46 kg: Koyuki Miyazaki vs. Arina Kobayashi – o pas
      67,5 kg: Ryota Nakano vs. Ryoya Inai – finał turnieju o pas
      65 kg: Chappy Yoshinuma vs. Tatsuya Inaishi
      63 kg: Sota „Cerberus” Kimura vs. Yutaro Asahi
      70 kg: Yuya vs. J
      57,5 kg: Taiki Matsui vs. HAYATO
      57,5 kg: Naofumi Yamashina vs. Ryu Matsunaga
      55 kg: Ryoya Ito vs. Raize
      51,5 kg: Shuri Sakayori vs. Ryoma Hirayama
      44 kg: Ayaka Nishihara vs. Fuu

    30
    31
    czerwiec
    czerwiec
    czerwiec
    czerwiec
    czerwiec