Kalendarz imprez

    0
    34685
    < 2022 >
    Sierpień
    Pn
    Wt
    Śr
    Czw
    Pt
    So
    Nd
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    • K-1 World GP 2022 – Fukuoka
      Cały dzień
      11/08/2022

      miejsce: Fukuoka International Center

      start: 5:00 (PL)

      transmisja: Abema.tv (+VPN)

      57,5 kg: Shuhei Kumura vs. Jawsuayai Sor.Dechaphan – ćwierćfinał turnieju
      57.5 kg: Taito Gunji vs. Facu Suarez – ćwierćfinał turnieju
      57,5 kg: Tatsuya Tsubakihara vs. Toma – ćwierćfinał turnieju
      57,5 kg: Takahito Niimi vs. Wang Junguang – ćwierćfinał turnieju
      57,5 kg: półfinał turnieju
      57,5 kg: półfinał turnieju
      57,5 kg: finał turnieju
      57,5 kg: Takumi Terada vs. Ginji – walka rezerwowa turnieju
      90 kg: K-Jee vs. Seyia Tanigawa
      +100 kg: Hidenori Sakamoto vs. Naoto Maruyama
      67,5 kg: Kaito vs. Koki
      62,5 kg: Yuto Shinohara vs. Yuki Yoza
      53 kg: Issei Ishii vs. Kazuki Fujita
      63 kg: Gonnapar Weerasakreck vs. Hiroto Iwasaki
      60 kg: Yuuki Egawa vs. Maki Chachai
      57,5 kg: Fumiya Osawa vs. Dansiam Ayothaya Fight Gym
      90 kg: ANIMAL KOJI Shikuwa vs. AKIRA Jr
      65 kg: Hayato Suzuki vs. Kaisei Kondo
      53 kg: Kazuki Miburo vs. Daiki Mine
      62,5 kg: Yuma Saikyo vs. Yuzuki Satomi
      62,5 kg: Rikito vs. Ryunosuke
      57,5 kg: Kensuke vs. Shinpei Hayashi
      51 kg: Shohei Nishibayashi vs. Taiga
      51 kg: Sochiro vs. Kakeru Nagano

    12
    13
    14
    • Steadfast 2
      Cały dzień
      14/08/2022

      miejsce: Hulakula Centrum Rozrywki

      start: 16:00

      transmisja:

      1. -75kg Borja Ojon x Wojciech Kosowski
      2. -86kg Kirył Len x Patryk Szyszko
      3. -81 kg Bartosz Dołbień x TBA
      4. -71kg Krzysztof Pyrka x Maciej Kociołek
      5. -75kg Emil Chorążewicz x Daniel Strzemiński
      6. Marcin Kaczorowski x TBA
      7. -67kg Kacper Glinicki x Mateusz Pietruszewski
      8. -48kg Kamila Gołębiewska x Weronika Grochowska

    15
    16
    17
    18
    19
    20
    • Glory 81
      Cały dzień
      20/08/2022

      miejsce: Castello

      start: 20:00

      transmisja: Gloryfights.com (PPV)

       

      +95 kg: Jamal Ben Saddik vs. Benjamin Adegbuyi
      95 kg: Luis Tavares vs. Sergej Maslobojev – o pas
      85 kg: Donovan Wisse vs. Juri de Sousa – o pas
      +95 kg: Nordine Mahieddine vs. Cihad Kepenek
      65 kg: Zakaria Zouggary vs. Rafik Habiat
      70 kg: Stoyan Koprivlenski vs. Guerric Billet
      65 kg: Denis Wosik vs. Naoki Tanaka
      85 kg: Michael Boapeah vs. Florian Kroger
      70 kg: Chris Wunn vs. Ilias Darrazi

    21
    • RISE World Series 2022 in Osaka
      Cały dzień
      21/08/2022

      miejsce: Edion Arena

      start: 6:00 (PL)

      transmisja:

      65 kg: Petchpanomrung Kiatmoo9 vs. Kento Haraguchi – o pas
      70 kg: Kaito Ono vs. Samo Petje
      65 kg: Ryota Nakano vs. Chadd Collins
      65 kg: Kosei Yamada vs. Jan Kaffa
      55 kg: Masahiko Suzuki vs. Seiki Ueyama
      53 kg: Kazuki Osaki vs. Sanchai Teppen Gym
      66 kg: Hiroto Yamaguchi vs. Tapruwan Hadesworkout – małe rękawice
      63 kg: Yuma Yamaguchi vs. Sumiya Ito – małe rękawice
      70 kg: Masaya Jaki vs. Shoji Hagimoto – małe rękawice
      55 kg: Ryunosuke Omori vs. Yuki Kyotani
      55 kg: Yugo Kato vs. Shoma
      63 kg: Yuma Yamahata vs. Motoki
      51,5 kg: Riku Kazushima vs. Yoshiki Tane
      51,5 kg: Momu Tsukamoto vs. King Tsubasa
      70 kg: Ryotaro vs. T-98
      70 kg: Yuya vs. Masashi Yamato
      90 kg: Carlos Budiao vs. Ahn Jess

    22
    23
    24
    25
    26
    27
    • ONE on Prime Video 1: Moraes vs. Johnson II
      Cały dzień
      27/08/2022

      miejsce: Singapore Indoor Stadium

      start: 2:00 (PL)

      transmisja: TVP Sport, strona i aplikacja sport.tvp.pl (karta główna), Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE

    • Krush.140
      Cały dzień
      27/08/2022

      miejsce: Korakuen Hall

      start: 11:00 (PL)

      transmisja: Abema.tv (+VPN)

      67,5 kg: Ali Ayinta vs. Kota Nakano – o pas
      57,5 kg: Keito Okajima vs. Rei Inagaki
      60 kg: Kohei „MOMOTARO” Kodera vs. Kazuki Sagegami
      55 kg: Takaya Ogura vs. Chikara Iwao
      70 kg: Naoki Morita vs. Alan Soares
      62,5 kg: Yuki Masui vs. Koji Suzuki
      65 kg: Kosuke Kawashima vs. Takahiko Kobayashi
      62,5 kg: Yuya Miyake vs. Kosei Kawakita
      57,5 kg: Masaki vs. Riki
      60 kg: Koki Akada vs. Kazuki Matsumoto
      57,5 kg: Sota Amano vs. Keito

    • FEN 41
      Cały dzień
      27/08/2022

      miejsce: Amfiteatr miejski

      start: 19:00

      transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight

      walki na zasadach K1:
      86 kg: Karol Łasiewicki vs. Kamil Paczuski

    28
    • RISE 161
      Cały dzień
      28/08/2022

      miejsce: Korakuen Hall

      start:

      transmisja: Abema.tv

      57,5 kg: Taisei Umei vs. Keisuke Monguchi – o pas
      51,5 kg: Toki Tamaru vs. Kuryu – półfinał turnieju o pas
      67,5 kg: Takafumi Sanekata vs. Masashi Nakajima
      open: Koh Harigaya vs. Miyagin
      51,5 kg: Ryujin Nasukawa vs. Ryoma Hirayama
      70 kg: Sung Hyun Lee vs. Tsukuru Midorikawa
      53 kg: Jin Mandokoro vs. Ryu Hanaoka
      70 kg: Negimajin vs. Kiyoteru Suzuki

    29
    30
    31
    wrzesień
    wrzesień
    wrzesień
    wrzesień