Efektowny nokaut w walce wieczoru na KoK 92 w Rydze (WYNIKI)

0
1147

W sobotę 18 września w Rydze miała miejsce gala King of Kings 92. W nowo wybudowanym centrum konferencyjnym Atta Centre zobaczyliśmy 10 pojedynków w trzech różnych formułach. Był to powrót litewskiej organizacji na Łotwę po prawie dwuletniej przerwie.

W walce wieczoru znany z Enfusion Kevin Tariq Osaro szybko znokautował byłego pretendenta do tytułu HW KoK Reinisa Porozovsa. Tym razem podopieczny Mike’a Passeniera nie potrzebował rundy rozpoznawczej i szybko przeszedł do rzeczy, kombinacją lewy-prawy posyłając Łotysza na deski.

W Rydze wystąpiła także dwójka zawodników warszawskiej Garudy. Ilona Wojda przegrała z Sigrid Kapanen. Widzieliśmy w ringu dwa różne style, gdzie Estonka starała się wykorzystać kopnięcia i lepsze warunki fizyczne, natomiast fajterka z warszawskiego Grochowa starała się skracać dystans. Ostatecznie sędziowie wskazali jednogłośnie zwycięstwo podopiecznej Ringo Tippa z Kondor Fight Club.

Jako drugi do ringu wyszedł Władimir Hynżu, który doprowadził do rundy dodatkowej z Chico Kwasim. Znacznie wyższy Holender korzystał głównie z kopnięć i ciosów prostych, ale w drugiej rundzie nadział się na kontrę Ukraińca i został wyliczony. Hynżu, zawodnik MMA z ponad dwudziestoma zawodowymi występami w MMA zapomniał się w tej sytuacji i zaczął okładać Holendra w parterze. Na szczęście sędzia wkroczył i zatrzymał Hynżu. W rundzie dodatkowej Kwasi wykorzystał pasywność przeciwnika i zapewnił sobie wygraną i „przyklepał” pojedynek o tytuł tymczasowy w Tallinie z Hendrikiem Themasem.

Wyniki gali King of Kings 92 in Riga (18 września 2021, Atta Centre, Ryga):

+95 kg: Kevin Tariq Osaro pok. Reinis Porozovs przez KO 1R
+95 kg boks: Igors Vasiljevs pok. Artsiom Charniakevich przez decyzję
81 kg: Chico Kwasi pok. Władimir Hynżu przez decyzję (ExR)
85 kg: Einars Golbergs pok. Mohammed Shushan przez TKO 2R
63 kg: Aleksandr Cerkesov pok. Bodhin Winter przez decyzję – o pas WAK1-F

63 kg: Sigrid Kapanen pok. Ilona Wojda przez decyzję
83 kg: Jurijs Zundovskis pok. Eduard Belas przez TKO 3R
63 kg boks: Maksim Tachkasov pok. Antons Zacests przez KO 1R
77 kg semi pro: Raivo Aukstikalnis zremisował z Egidijus Labanauskas (ExR)
70 kg MMA semi-pro: Klaidas Lukosevicius pok. Bilol Valekulov przez poddanie R1 (duszenie zza pleców)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here