Ekspresowy nokaut i obrona pasa Petchmorakota na ONE: A New Breed III (WYNIKI) (WIDEO)

0
777

W piątek 18 września premierę kolejna gala ONE Championship z IMPACT Areny w Bangkoku. W main evencie „A New Breed III” Petchmorakot w świetnym stylu obronił tytuł do 155 funtów w muay thai, stopując Magnusa Anderssona. Niecodziennego wyczynu dokonał też Captain, który pierwszym ciosem (!) znokautował Petchtanonga.

Petchmorakot zatrzymał pas, pokonując mistrza MX Muay Xtreme i Lion Fight przez TKO w trzeciej rundzie. Od drugiej odsłony Taj podkręcił tempo, a w trzeciej trafił Anderssona lewą ręką, przez co Szwed mocno zachwiał się na nogach. Po wyliczeniu zawodnikowi Petchyindee Academy pozostało tylko dopełnić formalności. Petch w tym roku zdążył zdobyć pas z Pongsirim w lutym i dwukrotnie go obronić.

SZEŚĆ sekund zajęło Capitanowi znokautowanie Petchtanonga w kickbokserskim co-main evencie. Czy trzeba coś więcej dodawać? Niech przemówi Michael Schiavello:

Felipe Lobo zaskoczył mistrza Channel 7 i Omnoi Yodpanomrunga, pokonując go decyzją. Przyznać jednak trzeba, że obaj dali naprawdę dobry pojedynek, z wieloma wymianami. Brazylijczyk okazał się jednak tym skuteczniejszym, narzucając swoje warunki.

Na otwarcie rozpiski Yurik Davtyan znokautował dwukrotnego mistrza WMC Bangpleenoia w drugiej rundzie. Najpierw Ormianin wyprowadził piękną kombinację pięściarską, a potem dokończył ciosem sierpowym.

Kolejna gala ONE Championship 16 października. Na Reign of Dynasties zobaczymy m.in. Sam-A, który bronić będzie tytułu MT do 125 funtów. Jego przeciwnikiem będzie Josh Tonna.

Rezultaty walk uderzanych na ONE Championship: A New Breed III (18 września 2020, Impact Arena, Bangkok):

155 lbs: Petchmorakot Petchyindee Academy pok. Magnus Andresson przez TKO 3R (zatrzymanie przez sędziego) – o pas MT
145 lbs: Captain Petchyindee Academy pok. Petchtanong Petchfergus przez KO 1R (prawy prosty) – kickboxing
145 lbs: Felipe Lobo pok. Yodpanomrung Jitmuangnon przez decyzję – MT
155 lbs: Yurik Davtyan pok. Bangpleenoi Petchyindee Academy przez KO 2R (lewy sierp) – MT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here