El Bakouri i Azzouzi wygrali eliminatory do walk o pas na Enfusion 113 (WYNIKI)

0
1834

Istny festiwal decyzji zobaczyli widzowie w Uni-Halle w Wuppertal. Podczas Enfusion 113 na 10 walk żadna nie skończyła się przed czasem! W walce wieczoru Khalid El Bakouri pokonał jednogłośnie Kevina van Heeckerena i zapewnił sobie rewanżowy pojedynek o tytuł do 84 kg z Mohammedem Ghaedibardehem. Prawo do pojedynku z Jermaine Puljhunem o pas do 93 kg zapewnił sobie z kolei Abdelilah Azzouzi.

Walka była bardzo wyrównana. Holender bardzo agresywnie rozpoczynał pierwszą i trzecią rundę, ale w przekroju całej walki obaj mieli lepsze i gorsze momenty. Drugą odsłonę w miarę wyraźnie wygrał Marokańczyk, ale generalnie obaj utrzymywali wysokie tempo przez 9 minut. Ostatecznie górą był El Bakouri, ale wynik mógł pójść w obie strony.

Nie zawiódł Youssef El Haji, który uporał się z Angelo Volpe. Zawodnik z Maroka dobrze punktował Włocha przez trzy rundy przede wszystkim szybkimi, długimi ciosami, które wchodziły raz za razem. Pod koniec drugiej rundy podczas wymiany lewy na lewy El Hajiemu udało się posłać rywala na deski, ale Volpe przez przerwę doszedł do siebie.

Blisko skończenia walki eliminacyjnej do pojeydnku o mistrzostwo w wadze -93 kg był Abdelilah Azzouzi. Miał już mocno naruszonego Younesa Benmaleka, ale Belg w kryzysowym momencie w pierwszej rundzie wchodził w klincz i nie dał sobie wpakować kolejnych ciosów.

Niezły pojedynek, acz w miarę kontrolowany stoczył Marcel Verhaar, który wygrał z Karimem Alloussem. Na karcie Enfusion Talents z kolei najlepszą walkę stoczył Mohamed Amine Noukrache, który wygrał z Niemcem-Irańczykiem Farhadem Davoodim.

Istny festiwal niedotlenienia zobaczyli widzowie podczas otwarcia gali, gdzie zmierzyli się Karim Lahboub i Clayton Raven. Po bardzo agresywnej pierwszej rundzie Marokańczyka, po przerwie okazało się, że nie ma on już prawie paliwa. Więcej zachował go reprezentant Aruby, który wygrał dwie kolejne rundy i zapewnił sobie wygraną.

Wyniki gali Enfusion 113 (22 października 2022, Uni-Halle, Wuppertal):
84 kg: Khalid El Bakouri pok. Kevin van Heeckeren przez jednogłośną decyzję – eliminator do walki o pas
70 kg: Youssef El Haji pok. Angelo Volpe przez jednogłośną decyzję
+93 kg: Nabil Khachab pok. Lazar Todev przez jednogłośną decyzję
93 kg: Abdelilah Azzouzi pok. Youness Benmalek przez jednogłośną decyzję – eliminator do walki o pas
70 kg: Marcel Verhaar pok. Karim Allouss przez jednogłośną decyzję
Enfusion Talents 95:
84 kg: Peter Verhaegh pok. Gurkan Basak przez jednogłośną decyzję
70 kg: Angar Qodrat Nasr pok. Azdren Krasniqi przez jednogłośną decyzję
70 kg: Mohamed Amine Noukrache pok. Farhad Davoodi przez jednogłośną decyzję
61 kg: Spyridon Mitselos pok. Hamid Najafi Alpha przez jednogłośną decyzję
93 kg: Clayton Raven pok. Karim Lahboub przez jednogłośną decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here