ENFUSION: Gala w Rzymie, na której walczyć miał Norbert Job, przeniesiona z powodu koronawirusa – znamy nową datę

0
8830

Enfusion oficjalnie wydało oświadczenie, że zaplanowana na 28 marca gala w Rzymie nie dojdzie do skutku. W rozpisce miał pojawić się znany z gal HFO Norbert Job. Powodem jest epidemia koronawirusa we Włoszech. Wydarzenia nie anulowano, ale przeniesiono na 11 lipca 2020.

Norbert Job ostatnie walki toczył na galach HFO, gdzie pokonał Łukasza Szecówkę, Tomasza Koniecznego i Kamila Kotkiewicza. W ostatnim pojedynku z Kotkiewiczem popisał się bardzo efektownym KO, którym zakończył walkę w trzeciej rundzie. Zaledwie 21-letni reprezentant klubu HALNY Nowy Sącz rywalizuje w kategoriach 77-80 kg.

Podczas gali Enfusion Live Roma Polak zmierzyć miał się z Emauelem Lulajem. Albańczyk ma już na swoim koncie występy dla holenderskiej organizacji. W marcu 2019 roku na gali Enfusion 80 pokonał na punkty po rundzie dodatkowej Nicole Severiego. W przeszłości walczył też między innymi na galach Tatneft gdzie przegrał z Aleksandrem Dimitrienką. Lulaj jest reprezentantem Albanii na imprezach WAKO.

Głównymi atrakcjami na Enfusion 97 w stolicy Włoch miały być walki o pasy w kategoriach -75 kg i -57 kg. W wyższej wadze po raz drugi tytułu miał bronić Endy Semeleer, w rewanżu z Davide Armaninim. W najniższej męskiej kategorii z kolei do obrony tytułu po raz pierwszy od jego zdobycia (w lutym 2018) stanie Franck Gross. Francuz miał podjąć uczestnika zeszłorocznej gali RISE World Series Emanuele Tettiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here