ENFUSION Live: Michał Gęsiarz wystąpi na gali Groningen – już 31 maja

0
8731

Holenderska federacja Enfusion Live, którą od grudnia 2019 można oglądać na antenie TVP Sport, ogłosiła kolejne zestawienie z udziałem Polaka na 2020 rok. Niedawno informowaliśmy o angażu Norberta Joba, który wystąpi na gali w Rzymie pod koniec marca. Podczas gali, która odbędzie się 31 maja w Groningen wystąpi pochodzący z Warszawy Michał Gęsiarz.

Gęsiarz na codzień trenuje w berlińskim klubie Golden Glory pod okiem Tareka Gromicy. W ubiegłym roku brał udział w ośmioosobowym turnieju Welcome to the East, w którym doszedł do finału. W grudniu zdobył pas Mistrza Europy I.P.T.A. w formule Pro Am (2-minutowe rundy, walka bez ochraniaczy) pokonując Naita Krieziego na gali Kickmas. Była to ostatnia walka Gęsiarza w B-klasie.

Rywalem Polaka będzie Khalil Kutukcu, który trenuje w jednym klubie z Iliasem Bulaidem czy Mohhamedem Jarraya. W ubiegłym roku Khalil walczył na KOK w Turcji oraz na Enfusion w Holandii. Na gali KOK swoją walkę wygrał bardzo efektownie, posyłając rywala na deski w stylu Machidy. W grudniu przegrał walkę z Brahim Hamdim na gali ENFUSION Live. Zawodowy rekord Turka to 33-4-1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here