ENFUSION Live: Norbert Job wystąpi na gali w Rzymie. Wiemy z kim się zmierzy

0
2107

Norbert Job z klubu HALNY Nowy Sącz, jeden z czołowych zawodników polskiej organizacji HFO, zadebiutuje na gali Enfusion Live w marcu 2020. Gala Enfusion Roma odbędzie się 28 marca.

Norbert Job ostatnie walki toczył na galach HFO, gdzie pokonał Łukasza Szecówkę, Tomasza Koniecznego i Kamila Kotkiewicza. W ostatnim pojedynku z Kotkiewiczem popisał się bardzo efektownym KO, którym zakończył walkę w trzeciej rundzie. Zaledwie 21-letni reprezentant klubu HALNY Nowy Sącz rywalizuje w kategoriach 77-80 kg.

Podczas gali Enfusion Live Roma Polak zmierzy się z Emauelem Lulaj. Albańczyk ma już na swoim koncie występy dla holenderskiej organizacji. W marcu 2019 roku na gali Enfusion 80 pokonał na punkty po rundzie dodatkowej Nicole Severiego. W przeszłości walczył też między innymi na galach Tatneft gdzie przegrał z Aleksandrem Dimitrienką. Lulaj jest reprezentantem Albanii na imprezach WAKO.

Gala Enfusion Roma odbędzie się 28 marca 2020 i będzie to druga gala holenderskiej federacji we Włoszech. Od grudnia 2019 roku gale Enfusion Live znajdują się w ofercie TVP Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here