Enfusion odwołało pierwszą galę w 2022 roku

0
701

Po odwołaniu listopadowo-grudniowych eventów Enfusion, holenderski promotor musi przekładać swoje kolejne plany. Tym razem problemy sprawiła styczniowa gala w Antwerpii.

Powód jest podobny jak w przypadku wydarzeń w Holandii, a więc obostrzenia spowodowane COVID-19. Pierwotnie gala w Antwerpii miała odbyć się 8 stycznia a głównym wydarzeniem miał być ośmioosobowy turniej do 70 kg, którego zwycięzca miał zgarnąć 50 tysięcy euro, a udział mieli wziąć w nim tacy zawodnicy jak Mohammed Boutasaa, Youssef El Haji, czy Ismael Benali. Przedsięwzięcie jednak nie zostało całkowicie anulowane, ponieważ wyznaczona została nowa data. Antwerp Fight Organization, czyli lokalny partner Enfusion w Belgii na swoim fanpejdżu na Facebooku ogłosił że gala będzie miała miejsce 21 maja 2022.

Kłopoty holenderskiej organizacji zaczęły się w listopadzie, kiedy odwołano wydarzenia w Nijmegen 20 listopada i w Alkmaar 18 grudnia. Ostatnią rzeczą jaką udało się zrobić, chociaż nie bez problemów, było Enfusion 104 w Abu Dhabi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here