Enfusion wraca we wrześniu. 4 tygodnie pełne wrażeń

0
2020

Enfusion ogłosiło plan na wrześniowo-październikowe eventy. Do końca roku holenderska organizacja ma zamiar zrobić ponad 10 imprez, głównie w Holandii. Nie zabraknie także pojedynków o tytuły.

Najpierw na przełomie września i października dostaniemy czterotygodniowy maraton w Alkmaar. Tam m.in. dwie numerowane gale, dwa razy Enfusion Rookies, oraz czterokrotnie Enfusion Cage Events. Potem 17 października w Wuppertal odbędzie się następna główna gala, a w listopadzie Enfusion wróci do Holandii, a konkretnie do Groningen.

Spory ruch będzie miał miejsce w temacie walk o pasy. Do końca 2021 swoje dwa trofea bronić będzie Sarel De Jong. Najpierw Holenderka w kategorii do 61 kg zmierzy się z mistrzynią Europy ISKA Ayliną Engel, a w listopadzie do 64 kg z Michaelą Michl. Endy Semeleer będzie chciał odzyskać pas do 72,5 kg, który został zwakowany przez Tayfuna Ozcana. „Bad News” zmierzy się z bratem Robina, Nordinem van Roosmalenem. Do 80 kg tytułu przeciwko Jeroenowi van Diemenowi bronić będzie Robin Cirić. Pierwsze pasy zostaną przyznane w ECE. W formule Xtreme Standup (MT z rzutami i poddaniami w stójce w małych rękawicach) w kategorii do 70 kg kobiet Dolly McBean walczyc będzie z Laetitią Bakissy, a do 95 kg mężczyzn Fred Sikking z Raymondem Bonte. Obaj mieli zmierzyć się wiosną, ale z oczywistych powodów galę odwołano.

Gale główne Enfusion można oglądać na żywo w TVP Sport/aplikacji sport.tvp.pl. ECE do obejrzenia na oficjalnym VOD Enfusion i kanale Fightklub.

Walki o pasy Enfusion i ECE we wrześniu i październiku:
61 kg: Sarel de Jong vs. Aylina Engel (19 września)
72,5 kg: Endy Semeleer vs. Nordin van Roosmalen (3 października)
80 kg: Robin Cirić vs. Jeroen van Diemen (19 września)
70 kg: Dolly McBean vs. Laetitia Bakissy (ECE – 25 września)
95 kg: Fred Sikking vs. Raymond Bonte (ECE – 25 września)
64 kg: Sarel de Jong vs. Michaela Michl (listopad)

Inne ogłoszone zestawienia:
72,5 kg: Seif Harnafi vs. Lorenzo Geurink (19 września)
+95 kg: Nidal Bchiri vs. Martin Terpstra (3 października)

Rozpiska Enfusion 2020:
18 września: Enfusion Cage Edition (ECE) Rookies
19 września: Enfusion 97 and Enfusion Talents 79
25 września: ECE 3
26 września: Enfusion Rookies
02 października: ECE Rookies
03 października: Enfusion 98, Enfusion Talents 80
09 października: ECE 4
10 października: Enfusion Rookies
17 października: Enfusion 99 (Wuppertal)
listopad: Enfusion 100? (Groningen)

*Enfusion/ECE Rookies to oficjalna rozwojówka organizacji, a Enfusion Talents/ON to bezpośrednie zaplecze, które pełni zazwyczaj rolę karty wstępnej przed główną rozpiską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here