Federacja A1 ogłosiła zestawienia na półfinały grand prix w Muay Thai

0
891

Promotor Muay Thai i Lethwei, Arkadiusz Wełna ogłosił już pierwsze walki na wrześniową galę w Jarocinie. Podczas imprezy A1 sygnowanej numerem 7 odbędą się półfinały grand prix Muay Thai i Lethwei. Ponadto ogłoszono już jeden superfight.

W półfinałach turnieju w Muay Thai zobaczymy zwycięzców ćwierćfinałów. W pierwszym z nich reprezentant Thai Gym Tarnów, Arkadiusz Krupa spotka się z Litwinem, Mindaugasem Narauskasem. W ćwierćfinałach zawodnicy pokonali kolejno: Ladę Kristufka i Bartosza Botwinę. Panowie spotkali się już ze sobą na amatorskim ringu. Podczas Baltic Open 2018 stanęli naprzeciw siebie i wtedy górą był reprezentant naszych wschodnich sąsiadów. We wrześniu zawodnicy spotkają się ponownie, tym razem na zasadach zawodowych.

W drugim półfinale czeski talent, Stepan Guba podejmie Daniela Jędrzejewskiego. Trenujący w Szkocji Polak wszedł do grand prix na zastępstwo i pokonał w pierwszej walce Ondreja Macka stopując go w drugiej rundzie. Reprezentant Muay Thai Ołomuniec zostawił w pokonanym polu Brytona Joao Mabela ze słynnego Team Nasser Kcem.

W walce rankingowej zobaczymy dwóch zawodników, którzy odpadli po ćwierćfinałach grand prix w boksie tajskim. Reprezentujący Uniq Fight Club Warszawa, Bartosz Botwina stanie naprzeciw Lady Kristufka z Czech. Mający na swoim koncie walki w Glory Polak w ćwierćfinale poległ na punkty w starciu z Mindaugasem Narauskasem. Kristufek przegrał na punkty, po weryfikacji wyniku i podliczeniu małych punktów, z Arkadiuszem Krupą z Tarnowa. Pojedynek jest na etapie finalizacji i czekamy już na oficjalne potwierdzenie ze strony organizatora na taką walkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here