FEN 26: wyniki oraz podsumowanie gali

0
1324

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami gali FEN 26, która odbyła się 12 października w Hali Orbita we Wrocławiu!

Galę FEN 26: Wrocław Fight Night z wysokiego „C” rozpoczął Marcin Krakowiak, który podkreślił swoją dominację w walce z Lechem, poddając go ostatecznie w 3. rundzie przez gilotynę. Kolejne starcie przyniosło jedyną decyzję tego wieczoru – Charzewski zdominował zapaśniczo swojego rywala i dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu.

Kartę główną gali we Wrocławiu otworzyło starcie Bielski VS Bartosiński, które na swoją korzyść rozstrzygnął ten drugi – nokautując w swoim debiucie dla FEN zawodnika z Olsztyna. Tymoteusz Łopaczyk wyszedł do walki z Michałem Golasińskim zmotywowany, ale z chłodną głową. W 2. rundzie to się opłaciło – zasypał swojego rywala gradem ciosów – tym samym zmuszając do interwencji sędziego.

Kibice w Hali Orbita obejrzeli następnie oficjalny eliminator do walki o pas w kat. ciężkiej. Zwycięsko wyszedł z niego Szymon Bajor, którego doświadczenie zaprocentowało – w 2. rundzie potężny ground’n’pound pozwolił na wygranie starcia z Marcinem Sianosem. Bajor przed szansą zdobycia pasa stanie już 28 marca w Lublinie, w Hali Globus.

Starcie Dusza VS Gniadek reklamowane było jako pojedynek, który może stać się najlepszą walką tej gali. I zdaniem wielu tak właśnie było. Kamil Gniadek w 1. rundzie zdominował swojego rywala, w kolejnej te proporcje znacznie się wyrównały, a w 3. rundzie – to Szymon Dusza wziął sprawy w swoje ręce. Latające kolano dopełniło dzieła zniszczenia i tak właśnie Opolanin pokonał byłego pretendenta do pasa w kat. półśredniej.

W kolejnym starciu nastąpiło starcie pokoleń – Zontek podejmował Kijańczuka. Zawodnik z Lubelszczyzny pokonał lokalnego zawodnika i wyzwał na rewanż Adama Kowalskiego. Po tym starciu Marcin Zontek zakończył karierę i został Honorowym Mistrzem FEN!

Przechodzimy do pierwszej walki mistrzowskiej: Zadora podejmował w niej Wierzbickiego. Mimo początkowej przewagi Dominika, z czasem coraz lepiej wyglądał Wojciech. Ostatecznie Zadora nie był w stanie kontynuować walki przez kontuzję, a nowym mistrzem został Wierzbicki!

Wisienka na torcie. Walka Wieczoru FEN 26: Grzebyk VS Fonseca. Niestety – walka nie potrwała długo. Andrzej szybko trafił swojego przeciwnika w nogę i dopełnił formalności zasypując go gradem ciosów w parterze.

#9 Andrzej Grzebyk VS Robert Fonseca: Grzebyk TKO w 1. rundzie

#8 Dominik Zadora VS Wojciech Wierzbicki: Wierzbicki TKO (niezdolność do walki) w 3. rundzie

#7 Marcin Zontek VS Rafał Kijańczuk: Kijańczuk TKO w 1. rundzie

#6 Szymon Dusza VS Kamil Gniadek: Dusza TKO w 3. rundzie

#5 Szymon Bajor VS Marcin Sianos: Bajor TKO w 2. rundzie

#4 Tymoteusz Łopaczyk VS Michał Golasiński: Łopaczyk TKO w 2. rundzie

#3 Krystian Bielski VS Adrian Bartosiński: Bartosiński TKO w 2. rundzie

#2 Łukasz Charzewski VS Krystian Blezień: Charzewski jednogłośnie na punkty

#1 Marcin Krakowiak VS Jarosław Lech: Krakowiak poddanie (guillotine choke / gilotyna) w 2. rundzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here