Fenomenalny Han Feilong wraca po kontuzji w starciu z japońskim mistrzem

0
1009

Jedna z największych gwiazd chińskiej organizacji EM Legend, Han Feilong powraca do rywalizacji po kontuzji. Chińczyk wystąpi na gali EM Legend zaplanowanej na 1 lutego w swojej ojczyźnie, a przeciwnikiem ‘Smoka Tai Chi’ będzie mistrz japońskiej organizacji REBELS Muay Thai, Eiji Yoshida. Pojedynek odbędzie się w limicie do 72 kg.

Znany pod pseudonimem ‘Tai Chi Dragon’ Chińczyk to jeden z najlepszych obecnie zawodników kickboxingu z państwa środka. W zeszłym roku Han Feilong dopisał do swojego rekordu zwycięstwa nad Irańczykiem Masoudem, a także fenomenalny nokaut, jaki zafundował Włochowi, Luce Lombardo kopnięciem obrotowym. Był to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, nokaut jaki można było zobaczyć na kickboxerskich ringach w 2019 roku. W sierpniu Chińczyk spotkał się ze słynnym Tajem, Sudsakornem. Han Feilong nie dał najmniejszych szans słynnemu rywalowi, wręcz ośmieszając go podczas walki. Ostatni pojedynek z udziałem gwiazdy chińskiej organizacji odbył się we wrześniu zeszłego roku, kiedy to na EM Legend 39 pokonał Victora Hugo. Niepokonany od 11 walk w organizacji Han Feilong to jeden z najciekawszych kickboxerów w państwie środka mający zadatki na bycie wielką gwiazdą nie tylko w swoim kraju.

Naprzeciw ‘Tai Chi Dragona’ stanie mistrz japońskiej organizacji Rebels Muay Thai, Eiji Yoshida. 28-latek z Japonii ostatni pojedynek stoczył w październiku. Podczas gali Rebels 63 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Yoshio Tsuzakiego, zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji. W zeszłym roku stoczył cztery pojedynki w japońskiej organizacji, wszystkie wygrywając, z czego dwa przed czasem. Będzie to dla niego pierwsza walka poza ojczyzną i trzeba przyznać, że rzuca się na bardzo głęboką wodę. Poniżej prezentujemy jeszcze video z walk obu zawodników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here