Festiwal ciężkich nokautów na Thai Fight: New Normal – wyniki + video

0
860

W sobotę w stolicy Tajlandii, Bangkoku wiodąca organizacja Muay Thai na świecie, Thai Fight wznowiła swoją działalność. W walce wieczoru zobaczyliśmy mającego passę 55-ciu zwycięstw z rzędu, Saenchaia, który spotkał się w ringu z Brazylijczykiem, Rodrigo Freitasem.

Pojedynek przebiegał pod dyktando genialnego Taja, który rzucił reprezentanta kraju kawy na deski w pierwszej rundzie. 40-latek w swoim stylu bawił się z rywalem, który nie mógł dotrzymać kroku jednej z największych gwiazd boksu tajskiego na świecie. Ostatnie walki Saenchaia wyglądają podobnie i tradycyjnie przeciwnik Taja został zdominowany na dystansie trzech rund. Kolejna walka, w której legendarny zawodnik znów błysnął kunsztem i który warto obejrzeć.

W innych ciekawych walkach mistrz stadiony Lumpinee w wadze super średniej, Kompikart Mor. Rattanabandit Sor Tawanrug udanie zadebiutował w organizacji. W swojej premierowej walce dla Thai Fight ciężko znokautował już w pierwszej rundzie Brazylijczyka, Jeana Carlosa Pereirę. Walczący z odwrotnej pozycji Taj wyprowadził middlekicka z zakrocznej nogi i gdy przeciwnik opuścił prawą rękę do przechwytu stojąc na prawej wyprowadził piękny lewy krzyżowy. Pereirę zmiotło z nóg, a ręka odziana w sznurek, walka odbywała się na zasadach kard chuek, odłączyła Brazylijczyka.

Przez nokaut w pierwszej rundzie wygrał również Tengnueng Sitjesairoong. W walce z Nicolasem Mendesem z Hiszpanii najpierw rzucił rywala na deski lewym sierpowym w półdystansie, a kilkanaście sekund później poprawił podbródkowym, po którym wyliczono zawodnika z półwyspu Iberyjskiego.

Pierwsze rundy wystarczyły również w walkach PTT Vor. Rujirawonga z Parmitem Groverem i Kittiego Sor Jor Dan Rayonga z Rusłanem Atajewem. Pierwszy z nich najpierw rzucił Holendra na deski po kombinacji, którą rozpoczął piekielnym łokciem, a dokończył krótkim prawym podbródkowym.

Drugi Taj strzelił prawym łokciem prosto z piekła, po którym Rosjanin padł jak kłoda na deski. Poniżej wyniki i pełen zapis gali.

Walka wieczoru:
Saenchai P.K.Saenchai Muaythai Gym pokonał Rodrigo Freitasa przez decyzję

Pozostałe walki:
PTT V.Rujirawong pokonał Parmita Grovera przez KO w pierwszej rundzie (prawy podbródkowy)
Kitti Sor.Jor.Danrayong pokonał Rusłana Atajewa przez KO (łokieć) w pierwszej rundzie
Saensatharn P.K.Saenchai Muaythai Gym pokonał Andiego Uustalu przez TKO (rozcięcie po łokciu) w trzeciej rundzie
Tengnueng Sitjesairoong pokonał Nicolasa Mendesa przez KO (prawy podbródkowy) w pierwszej rundzie
Payak-Samui Lukjaoporongtom pokonał Braiana Allevato przez decyzję
Petchjeeja Lukjaoporongtom pokonała Celestę Hansen przez TKO (łokcie) w pierwszej rundzie
Kompikart Mor.Rattana Bundit Sor. Tawanrun pokonał Jeana Carlosa Pereirę przez KO (lewy krzyżowy) w pierwszej rundzie
Samingdej Lukjaoporongtom pokonał Pedro Rodriguesa przez decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here