Festiwal nokautów na Krush.122 (WIDEO) (WYNIKI)

0
772

Niesamowite walki przyniosła gala Krush.122, która odbyła się w sobotę w Tokio, w Korakuen Hall. Więcej niż połowa rozpiski zakończyła się przed czasem, a nawet w tych walkach zakończonych decyzją nie brakowało mocnych ciosów i liczeń. To wszystko działo się na gali, gdzie tylko w jednym starciu zawodnicy ważyli więcej niż 57,5 kg!

W walce wieczoru mistrz kategorii do 57,5 kg Takahito Niimi obronił pas w konfrontacji z Tomą, chociaż od drugiej połowy pierwszej rundy zaczął mieć znaczne problemy. Tomie nie udało się jednak podkreślić przewagi knockdownem. Gdy wydawało, że Toma idzie po zwycięstwo w trzeciej rundzie, został zaskoczony kontrą lewym prostym na kolano. Do końca walki urzędujący mistrz nie oddał przewagi i najprawdopodobniej liczenie było kluczowe w kontekście ostatecznego wyniku.

W wiele zwrotów akcji obfitował również co-main event między byłym mistrzem Kokim Tomimurą a Aoi Nodą. W pierwszej rundzie poważne kłopoty miał Tomimura. Przetrwał on jednak najtrudniejszy moment i w drugim starciu skontrował lewego prostego rywala prawym sierpem i zakończył walkę po tym, jak sędzia nie dopuścił Nody do dalszej rywalizacji.

Poza tym widzieliśmy świetny, szybki pojedynek Riamu z Aoshim, a także KO Yujiro Ono na Kensei Kondo, gdzie główną rolę odegrały dwa potężne sierpowe. Potem Ono zakończył całą akcję kolanem i były pretendent do tytułu Krush do 65 kg padł ma matę. Ręcznik natomiast uratował Shoyę Matsumoto, po tym jak zebrał prawego prostego przy linach od Yusuke Kojimy i po raz drugi zaczął być liczony.

W pierwszej fazie gali mieliśmy dwa ciężkie nokauty. Kaito Komaki prawym prostym wyłączył świało Yusuke „44YU” Otawarze, a Kazuki Fujita zafundował KO po prawym sierpie Kazukiemu Oishiemu.

Poniżej najważniejsze knockdowny i wszystkie zakończenia walk (a także spis po kolei co z której walki):

  1. Niimi vs. Toma
  2. Koki vs. Aoi
  3. Riamu vs. Aoshi
  4. Ono vs. Kondo
  5. Kojima vs. Matsumoto
  6. Komaki vs. 44YU
  7. Fujita vs. Oishi

Wyniki gali Krush.122 (27 lutego, Korakuen Hall, Tokio)

57,5 kg: Takahito Niimi pok. Toma przez większościową decyzję (30:28, 29:28, 28:28)
55 kg: Koki pok. Aoi Noda przez KO 2R (prawy sierp)
55 kg: Riamu pok. Aoshi przez decyzję (30:27 x3)
65 kg: Yujiro Ono pok. Kensei Kondo przez KO 1R (sierpy i kolano)
57,5 kg: Yusuke Kojima pok. Shoya Matsumoto przez TKO 1R (ręcznik z narożnika)
56 kg: Kaito Komaki pok. Yusuke „44YU Wor.Wanchai” Otawara przez KO 1R (prawy prosty)
45 kg: NOZOMI pok. Chan Lee przez decyzję (30:29 x2, 30:28)
53 kg: Kazuki Fujita pok. Kazuki Oishi przez KO 3R (prawy sierp)
45 kg: Yuri Morikawa zremisowała z Kiho (30:29, 29:30, 29:29)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here