Festiwal nokautów! Najlepsze akcje gali K’Festa 3 (WIDEO)

0
1466

Nie brakowało fajerwerków w niedzielę w hali Saitama Super Arena. Podczas trzeciej corocznej, flagowej gali K-1 K’Festa, miało miejsce aż 25 pojedynków. Wiele z nich zakończyło się przed czasem i zazwyczaj w bardzo efektownym stylu. Oto najlepsze momenty z tego, co działo się podczas tego wydarzenia.

PEŁNE WYNIKI GALI K’FESTA 3

Zaczęło się od pojedynków otwierających. Już w pierwszym pojedynku zbierający się dopiero widzowie zaobserwowali wysokie kopnięcie Riry na „Kyoken” Jinie.

https://twitter.com/kick_mma2020/status/1241557011898068994?s=20

Następnie Hikaru Hasumi zaserwował ciężkie KO Hisakiemu Higashimoto.

https://twitter.com/kick_mma2020/status/1241557011898068994?s=20

Podczas ćwierćfinałów turnieju do 70 kg, który wyłonić miał nowego mistrza, nie zobaczyliśmy żadnej decyzji. Najpierw Minoru Kimura rozprawił się seriami ciosów z Kaito.

Następnie Eder Lopes swoim agresywnym stylem zaskoczył Katsuyę Jinbo.

W trzecim ćwierćfinale 37-letni weteran Yasuhiro Kido nie miał łatwo, ale w końcu ustrzelił Milana Palesa wysokim kopnięciem.

https://twitter.com/antisine/status/1241594556992249857?s=20

Na koniec tej fazy turnieju Hiromi Wajima kopnięciem zastopował dowołanego na ostatnią chwilę Avatara.

Podczas superfightów Hideaki Yamazaki zakończył walkę z Hikaru Terashimą.

Niesamowite rzeczy działy się w konfrontacji Jawsuayaia z Kaito Ozawą. Taj ostatecznie triumfował po tym, jak lekarze nie dopuścili rywala do dalszej walki po rozcięciu, ale obaj zanotowali knockdowny. Jawsuayai zrobił to tak:

Minoru Kimura bardzo łatwo i BARDZO efektownie awansował do finału, po niewiele ponad minucie walki.

Ściągnięty last minute Asahisa Taio w drugiej rundzie dwukrotnie posłał na deski mistrza Yutę Murakoshiego. Jak to się stało, że Murakoshi przetrwał do końca pojedynku?

Sina Karimian zrewanżował się za zeszłoroczną porażkę i pokonał decyzją Ryo Aitakę, broniąc swój pas w kategorii do 90 kg. Jeden i drugi został wyliczony po razie. Irańczyk zrobił to efektownie.

Nie zawiódł Takeru. Co prawda Petchdam dołączył do rozpiski na ostatnią chwilę i Japończyk był od niego większy, ale mistrz wago do 60 kg może dopisać sobie kolejne W do rekordu i to przed czasem.

W finale Minoru Kimura kontrującym sierpem na zasłonę zastopował po raz drugi w karierze Hiromiego Wajimę i zdobył tytuł kategorii do 70 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here