FighTTime 22 już 30 kwietnia – Magda Kasprzyk w walce wieczoru

0
1937

Organizacja FighTTime powraca z kolejną galą. Klub Target Muay Thai Niepołomice z Arkadiuszem Małkiem na czele zaserwuje nam 22. event już 30 kwietnia. Zaplanowano 9 pojedynków, a w walce wieczoru zobaczymy jedną z najlepszych zawodniczek Muay Thai i kickboxingu w Polsce, Magdalenę Kasprzyk.

Wychowanka wspomnianego Arkadiusza Małka powraca do rywalizacji zawodowej po pokonaniu Ines Calado na Night of Champions 10 w Szczytnej. W stawce wspomnianej walki był pas kłodzkiej organizacji. Polka rozprawiła się z reprezentantką Portugalii zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej walczyła na FighTTime 20, na której wywalczyła pas lokalnej organizacji pokonując przez decyzję sędziów Katarzynę Wikierak z tarnowskiego Thai Gymu. Kasprzyk jest już doświadczoną zawodniczką jeśli chodzi o starty na galach. Walczyła min. na Ladies Fight Night 4, na której pokonała Monikę Porażyńską. W zeszłym roku doszło do rewanżu między obiema zawodniczkami na gali Time of Masters i po raz drugi lepsza okazała się zawodniczka trenująca w Niepołomicach. W 2018 roku podopieczna Arkadiusza Małka zaliczyła również walkę o tytuł mistrzyni Europy K-1 federacji ISKA w formule półzawodowej. Pojedynek jednak nie przypominał starć półzawodowych w Polsce, bowiem fighterki nie miały na sobie ochraniaczy, a jedynie rundy skrócono do dwóch minut. Starcie w niemieckim Bernhausem z reprezentującą Thaibulls Heilbronn, Ayliną Engel Polka przegrała na punkty. W 2019 roku dodatkowo wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach świata organizacji K-1 Global.

Na gali wystąpi również wielu innych zawodników Target Muay Thai. Jednym z nich jest Radosław Dzięgiel. Miał on zawalczyć z Kasprzyk na South Battle 5 podczas historycznego starcia kobieta vs mężczyzna. Galę ostatecznie odwołano i do walki nie doszło. W październiku Dzięgiel wygrał walkę na amatorskiej lidze Śląska Bitka, a wcześniej zwyciężył z Hubertem Orłowskim na FighTTime 21.

W innych walkach zobaczymy reprezentantów wspomnianego Target Muay Thai, Akademii Muay Thai Kielce czy Maximusa Proszowice. Jak na razie ogłoszono dwa kompletne zestawienia. Organizator wciąż kompletuje kartę walk i z pewnością rozpatrzy każdą kandydaturę zawodników, którzy chcieliby się zgłosić. Transmisję z gali będzie można obejrzeć w serwisie Youtube. Poniżej jeszcze rozpiska na ten moment.

Walka wieczoru:
54 kg: Magdalena Kasprzyk (Target Muay Thai Niepołomice) vs TBA [K-1 3×3]

Pozostałe walki:
+91 kg:
Łukasz Cichy (Target Muay Thai Niepołomice) vs TBA [K-1 3×2]
51 kg: Ewelina Wójcik (Akademia Muay Thai Kielce) vs TBA
65 kg: Kamil Boroń (Akademia Muay Thai Kielce) vs TBA [Muay Thai 3×2)
67 kg: Radosław Dzięgiel (Target Muay Thai Niepołomice) vs Konrad Goluzd (Akademia Muay Thai Kielce) [K-1 3×2]
71 kg: Oskar Jabłoński (Akademia Muay Thai Kielce) vs TBA [Muay Thai 3×2]
71 kg: Piotr Pitula (Maximus Proszowice) vs TBA [K-1 3×2]
77 kg: Kamil Mazur (Target Muay Thai Niepołomice) vs Kamil Nowak (Maximus Proszowice) [K-1 3×2]
48 kg: Jakub Marcińczyk (Target Muay Thai Niepołomice) vs TBA [K-1 2×2]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here