FINALISTA TURNIEJU NA GOŁE PIĘŚCI PAWEŁ KOPER RYWALEM MICHAŁA BŁAWDZIEWICZA NA GALI HFO: BANK

0
1088

Walka wieczoru gali HFO: Bank będzie pojedynek utytułowanego reprezentanta Palestry Warszawa Michała Bławdziewicza z wdzierającym się przebojem na scenę polskiego K-1 Pawłem Koperem. W ringu naprzeciwko siebie stanie dwóch zawodników wagi ciężkiej mających za sobą sukcesy w ringowych pojedynkach bez rękawic.

Michał Bławdziewicz na HFO zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku. Na gali w kleszczowskim Solparku uporał się z Tomaszem Janiszewskim wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Podopieczny Łukasza Roli wygrał cztery ze swoich pięciu ostatnich zawodowych pojedynków na zasadach K-1, a 5 czerwca stanie w ringu przed własną, warszawską publicznością.

-Michał, mimo młodego wieku, to doświadczony kickboxer, jeden z najlepszych ciężkich w Polsce. Cieszę się, że możemy promować walki takich zawodników. Czuję, że to będzie efektowna walka, a takich walk chcą kibice. Michał obecnie pomaga w przygotowaniach do walki Wrzoskowi i docierają do mnie przecieki, że jest w życiowej formie przed swoją drugą walką dla HFO.- mówi Łukasz Czarnowski, dyrektor sportowy HFO

Paweł Koper, podopieczny Marcina Wasilewskiego, swoją przygodę z zawodowym sportem rozpoczął od bardzo mocnego akcentu, którym było pokonanie Kevina Wiwatowskiego na gali Krwawy Sport 3. Zawodnik z Pomorza ze sportami walki związany jest od najmłodszych lat, a w tym roku postanowił sprawdzać się na arenie zawodowych walk nie obniżając sobie poprzeczki.

Turnieje Krwawego Sportu to bardzo dobre źródło zawodników, którzy „dowożą” emocje w walkach. Paweł zaczął z wysokiego C i jak widać nie chce schodzić z pewnego poziomu. Pokonał faworyta turnieju, nie porozbijał się, więc z przyjemnością przyjął ofertę walki na HFO. My zawsze z przyjemnością patrzymy w kierunku zawodników z charakterem, a tego odmówić Pawłowi nie można. – Dodaje Czarnowski o angażu Pawła Kopera.

Gala HFO:Bank odbędzie się 5 czerwca w eksluzywnych wnętrzach klubu muzycznego Bank w samym sercu Warszawy. W ringu wystąpią między innymi Michał Bławdziewicz, Radosław Paczuski, Jacek Gać oraz debiutujący w zawodowym boksie Łukasz Pławecki. Poza tak doświadczonymi zawodnikami zobaczymy też debiutantów, którzy postarają się jak najlepiej wykorzystać szansę występu przed widzami TVP Sport. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 21:45.

HFO: Bank karta walk:

  • +95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs Paweł Koper (Garda – Wasilewski Fight Team)
  • -75 kg boks: Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz) vs Valentyn Zbrozhek (Ukraina)
  • -85 kg: Radosław Paczuski (Uniq Warszawa) vs Ricardas Kulis (Sparta Gym)
  • -75 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Gym) vs Maciej Karpiński (KO Gym Wrocław)
  • -81 kg: Jacek Gać (Uniq Warszawa) vs Marek Milewski (Academia Gorila Olsztyn)
  • -70 kg: Arek Job (HALNY Nowy Sącz) vs Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)

Karta Wstępna:

  • -62 kg: Kacper Glinicki (Legia Fight Club) vs TBA
  • pro-am: Paweł Kozak (Knockout Gym) vs Marcelian Kucharski (HALNY Nowy Sącz)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here