Full Metal Dojo + BKFC = Bare Knuckle Kingdom

0
879

Full Metal Dojo po dwóch edycjach nietypowych gal z cyklu „Fight Circus” tym razem znów bierze się poważniej za aspekty sportowe. Po współpracy z World Lethwei Championship tym razem otrzymamy efekt kooperacji z Bare Knuckle FC, czyli wiodącym promotorem w walkach pięściarskich bez rękawic. 24 stycznia nadchodzi Bare Knuckle Kingdom.

Pierwsza data Bare Knuckle Kingdom to 3 stycznia, ale organizatorzy zmuszeni byli przełożyć ją o trzy tygodnie. W klubie Insanity w Bangkoku zobaczymy znanych z Fight Circus zawodników takich jak Steve „Panda” Banks, TJ Chang (który bił się w main evencie Fight Circus vol. 2), Fabiano Hawthorne czy Michaił Wetrila. Do tego mamy jeszcze pojedynek kobiet między Po Chisakan (znanej z walki w lethwei podczas pierwszgo Fight Circus) i Celest Hansen. Stawkę na teraz uzupełniają Nikołaj Gussiew i zawodnik lethwei Steve Kerr.

Podobnie jak w przypadku Fight Circus, godziny są ustawione pod Stany Zjednoczone, więc początek powinien przypaść w niedzielę 24 stycznia o na 4:00 nad ranem. Galę będzie można oglądać w aplikacji BKFC.

DOTYCHCZASOWA ROZPISKA I INFORMACJE O GALI BARE KNUCKLE KINGDOM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here