Full Metal Dojo wraca z dwiema galami i… czymś jeszcze

0
921

Organizacja ekscentrycznego promotora sportów walki Jona Nutta w czwartek powróciła nagle na Twittera po miesiącu bezczynności i cichym odwołaniu gali Bare Knuckle Kingdom 1. Full Metal Dojo w najbliższych miesiącach zorganizuje dwie różne gale, w tym odkładaną parokrotnie BKK 1

BKK 1, będąca efektem współpracy z Bare Knuckle FC, odbędzie się 7 marca polskiego czasu. Dwa główne wydarzenia pozostały niezmienione, a więc Fabiano Hawthorne zmierzy się z TJ Changiem, a Steve Banks z Nikołajem Gussiewem. Galę będzie można obejrzeć na serwisie wideo i aplikacji BKFC. Na wypadek lockdownu w Bangkoku organizatorzy mają jeszcze w zanadrzu dwa zapasowe miejsca.

Ponadto zapowiedziana została trzecia edycja Fight Circus. Wiadomo, że wystąpią w niej niepokonani na galach FMD Bank & No Money. Na razie nie jest znana data wydarzenia, a tylko jej podtytuł, który brzmi „Fisting for Dollars”.

Ostatnią częścią komunikatu jest… najbardziej niebezpieczny teleturniej na świecie. Co to znaczy? Jest to absolutnie nieprzewidywalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here