Gala King of Kings we Wrocławiu w grudniu

0
2426

Organizacja King of Kings opublikowała terminarz na ostatnie 4 miesiące 2022 roku. Poza starndardowymi lokalizacjami jak Ryga czy Tallinn, litewski promotor chce również wrócić do Polski. Tym razem po raz pierwszy we Wrocławiu.

Gala KOK w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się 10 grudnia. Nie jest jeszcze znane miejsce rozegrania, ani nie zostali jeszcze potwierdzeni żadni zawodnicy, ale można zakładać, że dojdzie wtedy do pojedynku o pas wagi ciężkiej z udziałem Michała Turyńskiego.

Poza regularnymi, numerowanymi eventami, zaplanowany został także event rozwojowy z serii SWAT, oraz dwa bokserskie wydarzenia Dream Boxing. O ile wrześniowa gala SWAT w Kownie raczej nie będzie transmitowana poza serwisem vod organizacji, tak cała karuzela powinna ruszyć w październiku. 15.10 to Tallinn i wydarzenie w Tondiraba Ice Hall. Tam zobaczymy mistrzynię do 60 kg Astrid Johannę Grents, Sigrid Kapanen czy byłego pretendenta do 77 kg Hendrika Themasa.

5 listopada KOK wróci do Kowna. W Zalgirio Arenie ostatni raz promotor organizował event w 2019 roku. Z powodu przebudowy stołecznej ASG Areny wszystkie największe gale na Litwie zostały przeniesione do największej hali w krajach bałtyckich, na co dzień siedziby koszykarskiego Zalgirisu Kowno. 18 listopada to Wilno i Dream Boxing. Najprawdopodobniej w mniejszym miejscu, raczej z cyklu imprez dla VIP-ów. 26 listopada to natomiast Ryga i Atta Centre.

4 grudnia łączony event KOK i Dream Boxing w niemieckim Krefeld. Już podczas pierwszej gali, w 2019 roku, połowa rozpiski była skoncentrowana na boksie. 10 grudnia wspomniany już Wrocław, a rok zakończy event w Kownie 22 grudnia.

Dodatkowo poznaliśmy pierwszą datę w 2023. 23 lutego organizacja wraca do Helsinek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here