Gale Enfusion na trzy lata w Viaplay!

0
1190

Duża zmiana na rynku praw sportów walki. Sobotnie Enfusion 105 będzie dostępne ekskluzywnie na terenie Polski w ofercie platformy Viaplay. To początek dłuższej umowy holenderskiej organizacji, która obejmować będzie pięć państw.

Gala z Alkmaar miała być ostatnią w ramach umowy z TVP, ale wczoraj niespodziewanie pojawiła się w ramówce szwedzkiej platformy streamingowej, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku. Viaplay pokaże obie części wydarzenia, łącznie z Enfusion Talents, które do tej pory emitowane było przez kanał Fightklub. Współpraca obejmie również Enfusion Cage Events (wcześniej również na antenie Fightklubu). Są to pierwsze prawa kickbokserskie w ofercie Viaplay, które dostępne są również w Holandii, Litwie, Łotwie i Estonii. Umowa obowiązywać będzie na trzy lata. Razem z Enfusion, umowa obowiązuje także eventy kobiecej organizacji MMA, Invicty.

Enfusion 105 zostanie wyemitowane z oryginalnym komentarzem. Początek w sobotę o godzinie 19:00. Rozpiska TUTAJ. Main eventem będzie konfrontacja Mohammeda Touchassiego z Bilalem Chareufem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here