Gale Glory w Viaplay!

0
2023

Platofrma Viaplay nie zatrzymuje się. Kolejnym prawem na Polskę, jakie pozyskał skandynawski nadawca, są eventy czołowej organizacji na świecie, jaką jest Glory. Podpisana została „wieloletnia umowa”. Pierwsza relacja już w najbliższą sobotę z Dusseldorfu, gdzie odbędzie się Glory 81.

Wcześniej Glory było dostępne przez PPV na oficjalnej stronie promotora. Do końca 2019 roku z kolei partnerem było TVP Sport. Później jednak organizacja miała kłopoty, przez które musiała dokonać restrukturyzacji, w wyniku czego stare umowy telewizyjne stały się nieważne. Jeszcze podczas startów Arkadiusza Wrzoska TVP proponowało kontrakt, ale Glory stawiało wówczas na PPV. Jak widać, nastąpiła zmiana taktyki.

Od początku tego roku Viaplay emituje również gale Enfusion, które przejęto od TVP Sport. Serwis pokazuje również eventy KSW, PFL, czy Invicty.

Na Glory 81 zobaczymy 8 walk, a main eventem będzie rewanżowa konfrontacja Jamala Ben Saddika i Benjamina Adegbuyi. Start o godzinie 19:00.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI GLORY 81

W notce prasowej możemy przeczytać:

Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kickboxing w regionie – powiedział w informacji prasowej Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w GLORY. – Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny – dodaje.

– GLORY kickboxing jest fantastycznym uzupełnieniem praw sportowych Viaplay w Polsce. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować naszym subskrybentom transmisje tych ekscytujących wydarzeń. GLORY gromadzi wielu zawodników najwyższej klasy, a jakość ich walk pozostaje na światowym poziomie. Nie możemy doczekać się współpracy z GLORY, rozpoczynając od gali GLORY 81, którą widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, na platformie Viaplay, już 20 sierpnia- podkreślił Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here