Genesis: Batra vs Królik zmierzą się w walce na gołe pięści – już 23 października

0
1199

Informacja prasowa:

Multimedalista polskich zawodów kickboxerskich, Michał „Matrix” Królik wystąpi na pierwszej gali Genesis już w piątek, 23 października. W starciu na gołe pięści i łokcie zawodnik z Katowic zmierzy się z utytułowanym w Polsce i na świecie Bartoszem Batrą. Starcie odbędzie się w limicie do 65 kilogramów.

Batra znany jest w polskim środowisku sportów walki ze swojego ciętego języka, ale przede wszystkim z imponujących osiągnięć na ringach całego świata. Wielokrotny mistrz Polski w formułach muay thai oraz K-1 ma również za sobą bogatą karierę w taekwondo. Wśród licznych tytułów, które zdobył od rozpoczęcia kariery w 2002 roku znajdziemy medale wszystkich najważniejszych krajowych imprez, jak również złote krążki Pucharu Świata WAKO oraz Otwartych Mistrzostw Świata K-1.

Królik to amatorski vice-mistrz świata WAKO oraz zawodowy interkontynentalny mistrz WAKO Pro. Ceniony kickboxer ma na swoim koncie walki dla takich organizacji jak Spartan, DSF czy Angels of Glory. Reprezentant Spartana Chorzów w swojej karierze wielokrotnie sięgał również po tytułu międzynarodowego mistrza Polski oraz mistrza Polski w kickboxingu.

Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, na Ipla.tv oraz KSWTV.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here