Glory: Arek Wrzosek z nowym kontraktem, kolejna walka na jesieni

0
2428

Warszawski zawodnik K-1 Arek Wrzosek poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych o podpisaniu nowego kontraktu z Glory. Umowa ze światowym gigantem zawarta została na kolejne 2,5 roku. Pierwsza walka na nowym kontrakcie ma się odbyć w październiku.

Niedawno informowaliśmy o problemach finansowych federacji Glory oraz o nowych właścicielach, a w zasadzie reorganizacji w zarządzie i kwestiach formalnych rejestracji spółki. Mimo wszystko organizacja planuje kolejne wydarzenia jeszcze w 2020 roku.

Rywal, z jakim zmierzy się Wrzosek w końcówce 2020 roku nie został jeszcze podany do informacji publicznej. Przed pandemią i odwołaniem imprez w całej Europie Polak miał zmierzyć się z Antonio Plazibatem na gali w Antwerpii.

Wrzosek ma za sobą dwa występy dla światowego giganta. W grudniu 2018 wziął udział w 8-osobowym turnieju wagi ciężkiej, w ćwierćfinale którego musiał uznać wyższość Benjamina Adegbuiego. W listopadzie 2019 wystąpił na gali w Chicago gdzie rozprawił się przed czasem z Demoreo Dennisem. W międzyczasie Wrzosek przystąpił do obrony pasa mistrzowskiego FEN. W marcu 2019 pokonał przed czasem Patrica Schmida w Warszawie.

Od grudnia 2019 roku gale Glory można w Polsce oglądać na antenie TVP Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here