Glory, Enfusion Live oraz HFO – kickboxing w TVP Sport w 2020 roku [Wideo]

0
2021

Podczas ostatniego w 2019 roku magazynu sportów walki RING w TVP Sport Dyrektor stacji – p. Marek Szkolnikowski – zdradził plany na nadchodzący rok. Potwierdziło się, że gale Glory oraz Enfusion zagoszczą w programie stacji na dłużej, podobnie jak gale polskiej organizacji HFO.

Pytany przez współprowadzącego magazyn RING Sebastiana Szczęsnego o organizacje MMA i K-1 Dyrektor Marek Szkolnikowski odpowiedział:

-„Co do MMA, co do kickboxingu absolutnie tak! Jeszcze mamy Glory, Enfusion i również te polskie federacje, bo nie zapominajmy o HFO – bardzo dobrze rozwijająca się federacja z bardzo ambitnymi młodymi ludźmi, mamy RWC, mamy PLMMA. Środowisko MMA dostrzegło, że Telewizja Polska jest partnerem (…).

Nagranie wypowiedzi od 36 minuty:

http://sport.tvp.pl/45655051/masternak-jedrzejczyk-plany-na-2020-zobacz-ring-tvp-sport-19122019

W 2020 roku TVP Sport pokaże 12 numerowanych gal Glory. Pierwszą galą Glory, która zagościła na antenie TVP Sport było Collision II z walką Badr Rico vs Rico Verehoeven II. Stacja nawiązała też współpracę z Enfusion, która zakłada pokazanie kilkunastu gal w 2020 roku. 13 grudnia Enfusion Live 94 było transmitowane na kanale TVP Sport.

Organizacja HFO, której ostatnia gala odbyła się 20 września, powróci na antenę TVP Sport w kwietniu. Zobacz wyniki oglądalności gali HFO Spartan Night.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here