Glory Kickboxing powraca z dwiema galami w jeden weekend w październiku. Wrzosek na karcie walk

0
1140
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wczoraj informowaliśmy o nowym kontrakcie, który z Glory podpisał Arek Wrzosek, a dziś federacja potwierdziła oficjalnie, że Polak wystąpi na jednej z dwóch gal, które odbędą się w trakcie jednego weekendu 2 oraz 3 października.

Gala odbędzie się w Katwijk w miejscu, które jeszcze do niedawna było hangarem na lotnisku, a dziś służy jako miejsce organizacji eventów. W internecie można znaleźć fotografie z wydarzenia, które jako element scenografii wykorzystało ring bokserski, jednak nie było galą sportów walki.

Gala odbędzie się z zachowaniem wytycznych niderlandzkiego rządu, czyli przy ograniczonej widowni.

Pierwszego dnia, podczas gali Glory 76, odbędzie się turniej o miano pretendenta do pasa wagi średniej, który aktualnie posiada Alex Pereira. W turnieju wezmą udział Yousri Belgaroui, Ulric Bokeme, Matej Penaz i Ertugrul Bayrak. Oprócz uczestników turnieju w ringu zobaczymy Nordine Mahieddine, Juniora Tafa, Luke Whelana, Mohameda Hendouf, Alima Nabiyeva oraz Eyevan Danenberga.

3 października do ringu powróci mistrz kategorii do 77 kg Cedric Doumbe. Pozostałe nazwiska zaanonsowane na galę Glory 77 to Harut Grigorian, który podejmie Yoanna Kongolo, Tyjani Beztati, którego dobrą passę spróbuje zatrzymać Itay Gershon oraz zawodnicy wagi ciężkiej: Antonio Plazibat, Arkadiusz Wrzosek, D’Angelo Marshall i Martin Pacas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here