Glory ma nowego właściciela

0
1077

Niedawno informowaliśmy o kłopotach finansowych Glory, które popadło w poważne długi i rozesłało po zawodnikach i pracownikach maila informującego o restrukturyzacji. Tymczasem serwis MMADNA.nl podał informację, że organizacja zmieniła właściciela. Ale czy na pewno?

Strony branżowe w Holandii dostały maila informującego o tym, że nowym właścicielem została spółka GSUKCO ltd. Po szybkim sprawdzeniu można się dowiedzieć, że firma ma… jednego członka. 75% udziałów ma w niej Nectar Nominees United. To z kolei jest spółka zarządzana przez… Scotta Rudmana, dotychczasowego wiceprezesa Glory.

Co to oznacza? Że ludzie związani z Glory Sports International utworzyli nowy podmiot, który przejął udziały, ale nie długi od „starego” właściciela. Od firmy CEO RES Events, będącej własnościa GSI, zajmującej się organizacją gal w Europie holenderscy dziennikarze nie doczekali się żadnego komentarza.

Poniżej oryginalna treść maila z komunikatem o zmianie właścicielstwa.

SALE OF COMPANY’S ASSETS AND LIABILITIES
We wish to inform you that on 26 May 2020, Mr. Abuthahur Abdul Gafoor of AAG Corpopate Advisory Pte Ltd was appointed as the Receiver and Manager (the “Receiver“) of Glory Sports International Pte. Limited. (the “Company“) by debentures holders in accordance with Clause 3.1 of the various debentures entered with the Company between 2018 and 2019

In this respect we refer to the Gighter Contract which you have signed with the Company (the “Contract“)

On July 2020 the Receiver entered into a sale and purchase agreement with GSUKCO Limited, a company with its registered adress at 29 Albemarle Street, London W1S 4HZ, United Kingdom (“GSUKCO“). In this regard, you are hereby notified that pusuant to the sale and purchase agreement, the Company’s rights and obligations under the Contract have been assigned to GSUKCO

On behalf of the Company, we thank you for your services provided to the Company and hope that you will continue to perform the same way for GSUKCO moving forward. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here