Glory: Massinissa Hamaili zadebiutuje w organizacji, ostateczny skład turnieju wagi ciężkiej [karta walk]

0
740

Arkadiusz Wrzosek nie wystąpi na gali Glory 76, która odbędzie się 7 listopada w Holandii. Polskiego zawodnika miał pierwotnie zastąpić Jahwar Wilnis, ale 14 paźdznierka ogłoszono, że Wilnis także nie będzie w stanie wystąpić i w jego miejsce w turnieju pojawi się nowy nabytek Glory Massinissa Hamaili. Fancuz zmierzy się w półfinale z Levim Rigtersem.

Walką wieczoru gali Glory 76 będzie pojedynek Bard Hari vs Benjamin Adegbui. Hari wejdzie do ringu Glory po raz pierwszy od grudnia 2019 roku, kiedy wystąpił na Collision 2 na oczach 31 tysięcy widzów zgromadzanych na stadionie i milionów przed telewizorami na całym świecie. Hari musiał wtedy ponownie uznać wyższość Rico Verehoevena, którego wcześniej posyłał na deski dwukrotnie. W trzeciej rundzie, próbując wykończyć ranionego mistrza Hari doznał kontuzji stawu skokowego.

Opnie: “Past-prime Badr” vs “Najnudniejszy mistrz Rico” walką dekady w światowym K-1 – dlaczego?

Na gali Glory 76 Marokańczyk zmierzy się z dwukrotnym pretendentem do pasa mistrzowskiego, zwycięzcą trzech turniejów, Benjaminem Adegbuim. Rumuński zawodnik jest obecnie #2 w rankingu wagi ciężkiej organizacji.

Co-main eventem najbliższej gali Glory będzie pojedynek mistrzowski pomiędzy Cedricem Doumbe i Murtelem Groenhartem. Groenhart jest tymczasowym mistrzem w wadze do 77 kg, a Doumbe pełnoprawnym. Pojedynek Groenhart vs Doumbe na gali Glory 76 będzie ich trzecim spotkaniem w ringu i jak do tej pory jest 1-1 w wygranych. Zwycięzca walki odejdzie nie tylko z pasem mistrzowskim ale także ze zwycięstwem w trylogii.

Gala Glory 76 odbędzie się w studio telewizyjnym i będzie zamknięta dla publiczności. Od grudnia 2019 gale Glory można oglądać na żywo na antenie TVP Sport.

  • HW: Badr Hari (Maroko) vs Benjamin Adegbuyi (Rumunia) 
  • HW: Finał turnieju
  • -77 kg walka o pas mistrzowski: Cédric Doumbé (Francja) (C) vs Murthel Groenhart (Niderlandy) (iC) 
  • HW #2 półfinał: Antonio Plazibat (Chorwacja) vs Nordine Mahieddine (Francja)
  • HW #1 półfinał: Massinissa Hamaili (Francja) vs Levi Rigters (Niderlandy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here