Glory odsłoniło karty. Świetny main event drugiej wspólnej gali z Enfusion

0
465

Nie do końca wiadome były losy drugiej gali z cyklu Glory RIVALS, bowiem głowny partner owego przedsięwzięcia, Enfusion nie informowało w ogóle o tym evencie na swojej stronie. Okazało się jednak, że RIVALS 2 odbędzie się zgodnie z planem, 17 września w Alkmaar i towarzyszyć będzie mu naprawdę mocna walka wieczru.

Głównym wydarzeniem będzie pojedynek dwóch mistrzów Enfusion – Endy’ego Semeleera i Robina Ciricia. Semeleer posiadał tytuły holenderskiej organizacji w trzech różnych kategoriach wagowych, a jego jedyna porażka to pojedynek z Tayfunem Ozcanem. Poza Turkiem nikt nie znalazł na niego sposobu. Semeleer ma na rozkładzie takich rywali jak Superbon, Marouan Touhtouh, czy Aziz Kallah. Cirić z kolei to niedawny pretendent do pasa Enfusion do 77 kg. W czerwcu mieszkający w Holandii Serb na Enfusion 109 przegrał po pięciu zaciętych rundach z Mohamedem Touchassie’em. To także były posiadacz mistrzostwa Enfusion w nieistniejącej już kategorii -80 kg. Cirić słynie z bardzo efektownego stylu, który do ofensywnego, holenderskiego stylu dodaje również elementy taekwondo.

Były zawodnik K-1 i ONE Ibrahim El Bouni zmierzy się z podopiecznym Nicka Hemmersa Badrem Ferdaousem. Wracający po dłuższej przerwie Regilio van den Ent będzie walczyć z doświadczonym w Glory Josem van Belzenem. Muhammad Balli poszuka swojego pierwszego triumfu w Glory, tym razem z doświadczonym Clyde’em Brunswijkiem. Turek z wagi ciężkiej zejdzie tym razem do limitu do 95 kg. Kartę Glory RIVALS 2 otwierać będzie natomiast starcie Jimmy’ego van Kuijerena z Frankiem Rubanguką.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here