Glory: Pełna punktacja walki mistrzowskiej pomiędzy Pereirą i Vakhitovem

0
888

Po ostatnim gongu mistrzowskiego, unifikacyjnego pojedynku pomiędzy Alexem Pereirą i Aretemem Vakhitovem, na ekranie pojawiła się pełna punktacja wszystkich pięciu sędziów, którzy oceniali pojedynek.

Pełne wyniki gali Glory 77.

Pierwszy sędzia punktował pojedynek 49:46 dając rundy 2,3,4 oraz piątą dla Artema Vakhitova. Drugi arbiter widział zwycięstwo Alexa Pereiry stosunkiem punktów 47:48 zapisując na konto Brazylijczyka rundy 1,2 oraz 3. Kolejny sędzia widział zwycięstwo Rosjanina we wszystkich pięciu rundach notując po walce 50:45.

Dwaj ostatni sędziowie byli zgodni w punktacji 46:49 na korzyść Alexa Pereiry, ale nie byli zgodni co do wskazania, w których rundach Rosjanin był lepszy. Według jednego sędziego była to runda numer 2, a ostatni sędzia przypisał dla Vakhitova rundę numer 5.

Przypominamy, że po zmianach strukturalnych Glory nie współpracuje już dłużej z ISKA. Według podanych we wrześniu 2020 informacji gale Glory odbywają się obecnie pod patronatem i juryzdykcją WAKO i holenderskiego związku kickboxingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here