Glory powróci wczesnym latem? Są pierwsze doniesienia

0
843

Mamy kolejne doniesienia dotyczące gal Glory. Według holenderskiego dziennikarza, Seana van Dintera organizacja planuje powrócić z następnym wydarzeniem latem. Dokładniej stwierdził, że chodzi o początek lata. Informacje nie zostały w żaden oficjalny sposób potwierdzone przez kierownictwo organizacji.

Swoje trzy grosze do owych doniesień dorzucił również dziennikarz serwisu kickboxingz.com. Stwierdza on, że tak długa przerwa między kolejnymi eventami holenderskiego giganta jest spowodowana niezadowalającymi wynikami sprzedaży przyłączy pay per view z dwóch ostatnich wydarzeń. Ponadto wskazuje on fakt, że organizacja nie przewidziała piractwa, jako zagrożenie dla wpływów związanych ze sprzedażą płatnych subskrypcji. Dlatego stwierdza on, Glory planuje powrócić do organizowania eventów z udziałem publiczności, która ma mocno zasilić budżet światowego giganta.

Nic nie wiadomo natomiast jeśli chodzi o walki. Wiele mówi się, że na jednej z nadchodzących gal miałaby się odbyć kolejna walka pomiędzy mistrzem wagi ciężkiej, Rico Verhoevenem, a opromienionym zwycięstwem nad Badrem Harim, rumuńskim kickboxerem, Bennym Adegbuyim. Dodatkowo mówi się o zorganizowaniu rewanżu o pas w wadze półciężkiej organizacji pomiędzy rosyjskim mistrzem Muay Thai, Artemem Vakhitovem i prawdziwym brazylijskim królem nokautu, Alexem Pereirą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here