Glory vs. Enfusion! Grigorian vs. Semeleer na RIVALS 1

0
1135

Po oficjalnym ogłoszeniu wspólnej gali Glory i Enfusion przyszedł czas na konkrety. na RIVALS 1 21 maja pierwszym ogłoszonym pojedynkiem będzie starcie między mistrzem kategorii do 77 kg Endym Semeleerem a wracającym Harutem Grigorianem.

Semeleer w listopadzie w Abu Zabi na Enfusion 104 zdobył pas mistrzowski Enfusion do 77 kg, pokonując Jaya Overmeera. Holender posiadał także tytuły w dwóch nieistniejących kategoriach – do 72,5 kg i do 75 kg. Jego jedyna porażka w karierze miała miejsce w 2019 roku, kiedy przegrał decyzją z Tayfunem Ozcanem.

Grigorian wrócił na początku marca po ponad dwóch latach nieobecności. Na MFC 1 w Armenii pokonał znanego z gal w Rumunii Alina Cimpana. W ostatnim występie w Glory 75 w lutym 2020 przegrał z Jamie’em Batesem, a wcześniej próbował sięgnąć po pas Glory do 77 kg, ale przed czasem zastopował go Cedric Doumbe. Ma też w dorobku dwa starty w Enfusion. W 2015 na galach Edwina van Osa pokonywał Hafida El Boustatiego i Marco Pique.

O RIVALS 1 informowaliśmy już TUTAJ. Pierwszą część zestawia Enfusion, natomiast w drugiej części zobaczymy więcej pojedynków w stylu Grigorian vs. Semeleer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here