Glory vs. Enfusion na RIVALS 1 w Antwerpii w maju

0
762

Od pojedynczych zawodników Enfusion i RISE na marcowym Glory 80 do czegoś znacznie większego. Glory, w tym wypadku razem z Enfusion, rozpoczyna szeroko zakrojoną współpracę podczas gali RIVALS 1, która odbędzie się 21 maja w Antwerpii.

Jak zdążyliśmy się przyzwyczaić, event będzie składał się z dwóch części. Za kartę wstępną (prawdopodobnie pod nazwą Enfusion 108) będzie odpowiadać Enfusion, natomiast część druga to walki między reprezentantami obu promotorów, która nadawana będzie za pośrednictwem PPV na serwisie VOD Glory. Nie są znane jeszcze żadne nazwiska, które wystąpią w Lotto Arenie.

Antwerpia jest miejscem, w którym Enfusion przed pandemią regularnie organizowało swoje wydarzenia. Zazwyczaj eventy, we współpracy z Antwerp Fight Organization, odbywały się we wrześniu.

Pierwsze efekty kooperacji Glory z innymi promotorami zobaczymy już 19 marca na Glory 80, gdzie pojawi się mistrzyni RISE do 52 kg Manazo Kobayashi, a także Nordin Ben Moh i były pretendent do pasa Enfusion Jay Overmeer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here