Glory z pierwszymi terminami gal w 2023

0
536

Rok 2022 dobiega końca, a Glory zaczęło powoli odsłaniać karty na nadchodzący rok. Najprawdopodobniej organizacja utrzyma tempo przynajmniej jednej gali na miesiąc.

Podczas listopadowego Glory 82 w Bonn ogłoszono, że pierwszą numerowaną galą będzie wydrzenie oznaczone numerem 83, które odbędzie się w Dusseldorfie 11 lutego. To powrót do tego miasta po sierpniowym evencie oznaczonym Glory 81.

Wcześniej jednak czeka nas Glory RIVALS 5. Tym razem w Meksyku z tamtejszą organizacją War of Nations, w Tulum 28 stycznia. Poznaliśmy trzy pierwsze zestawienia. Nie zabraknie tam znanych z wcześniejszych eventów latynoamerykańskich nazwisk jak były pretendent do pasa 65 kg Abraham Vidales, czy Ivan Galaz.

Ogłoszone pojedynki na Glory RIVALS 5:
Abraham Vidales vs Tomás Aquirre
Ivan Galaz vs Renan Altamiro
Jonas Ferreira vs Javier Paricio

Będą również wspólne gale z Enfusion. Według terminarza holenderskiej komisji sportów walki do łączonych kart dojdzie 6 maja i 25 listopada w Alkmaar.

Zanim jednak to nastąpi, przed nami jeszcze gala zamykająca 2022. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia odbędzie się Glory RIVALS 4 w Tokio, łączone z RISE World Series Shootboxing Kings 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here