Glory zmieniło wynik walki Wrzosek vs. Hari 2

0
3043

We wtorek na oficjalnej stronie Glory pojawiły się oficjalne wyniki gali Glory 80, która miała miejsce 19 marca. Została ona przerwana z powodu zamieszek na trybunach, a rewanżowy pojedynek Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim nie został dokończony.

Zaraz po pojedynku zostało ogłoszone no contest, chociaż starcie zostało zakończone w drugiej połowie drugiej rundy, więc (według oficjalnego regulaminu) powinno zostać wypunktowane na podstawie dwóch rozpoczętych rund. Niedługo potem w oficjalnych rekordach obu fajterów pojawił się rezultat remisowy. Okazało się, że historia jeszcze nie znalazła swojego finału.

5 czerwca na oficjalnej stronie pojawiły się rezultaty i walka została ostatecznie zweryfikowana jako no contest. Glory zapowiadało również śledztwo w sprawie zamieszek, ale nadal nie ma jego wyników. Zwolniony z kontraktu został natomiast Wrzosek.

UPDATE: Glory odpowiedziało na zarzuty o wstawieniu remisowego wyniku na stronie. Po prostu… nie było możliwości, aby dać NC, więc wstawiono remis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here