GROMDA Fight Club: Tomasz Gromadzki wystąpi na gali

0
3849

Już 6 czerwca boks powróci do korzeni, a fani będą mogli podziwiać walki na gołe pięści. W elitarnych zawodach nie ma miejsca na słabych zawodników. Areną zmagań będzie zmodyfikowany ring bokserski o wymiarach 4 x 4 metry. Ucieczka nie wchodzi w grę, a każdy cios ma znaczenie. Mimo to Tomasz ”Zadyma” Gromadzki postanowił wziąć udział i stoczy walkę bez rękawic.

Kim jest Tomasz? To bardzo utalentowany bokser oraz zawodnik K-1. Od 2004 roku rozpoczął przygodę z karate i zdobył brązowy medal mistrzostw Śląska. Następnie sięgał po złoto na Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie. Gdyby tego było mało to w 2008 roku, amatorsko występował na ringach bokserskich. Do jego największych osiągnięć w pięściarstwie należy Puchar Polski Juniorów 2008 oraz Złota Rękawica Wisły. Jednakże Gromadzki nie poprzestał tylko na boksie oraz karate. Od 2012 roku występował w zawodach kick-boxingu oraz Muay-Thai. Zdobywał brązowy medal na Mistrzostwach Polskich w formule K-1 oraz Low-kick. W 2013 roku sięgnął po zawodowy pas mistrza Polski. Walczył też dla największych zawodowych organizacji w Polsce.

Z amatorstwem ”Zadyma” skończył w 2015 roku. Od tamtej pory występuje tylko w zawodowych pojedynkach bokserskich. Warto wspomnieć, że do tej pory toczył swoje pojedynki m.in. z: Wojciechem Wierzbickim, Tomaszem Gargułą oraz Sebastianem Ślusarczykiem. Jedno jest pewne, na tę chwilę Gromadzki jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem, który pojawi się na gali! Dodajmy, że wystąpi on w ”extra fighcie”, jego rywal nie jest jeszcze znany, jednak poznamy go zapewne w tym tygodniu, gdyż wydarzenie startuje 6 czerwca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here