Grzegorz Marko przegrał z Reonem Wongiem gali CFS 5 w Londynie

0
433

Grzegorz Marko po raz kolejny dzielnie stawił czoła bardziej doświadczonemu przeciwnikowi. Reprezentant londyńskiego Perun Gym tym razem zmierzył się z wielokrotnym uczestnikiem gal King of Kings – Reonem Wongiem. Starcie miało miejsce na gali Combat Fight Series w sobotę 24 lipca w stolicy Anglii.

Od samego początku Polak ruszył na bardziej doświadczonego rywala z seriami ciosów. Rywal próbował głównie kontrować krótkimi kombinacjami, albo kolanami, niejednokrotnie wchodząc w klincz. Im dłużej trwała ta walka, Marko nie był w stanie utrzymywać tak wysokiego tempa. Wong wykorzystywał natomiast swoje doświadczenie i nie wchodził w wymiany, tylko stopniowo przejmował inicjatywe. Po dobrym widowisku sędziowie przyznali decyzję zawodnikowi z Wielkiej Brytanii.

Był to co-main event gali CFS 5. W maju 2019 Marko w pojedynku wieczoru imprezy KoK w Londynie skrzyżował rękawice z byłym zawodnikiem Glory, Kevinem Wardem. Pochodzący z Wrocławia fajter ma już zaplanowany kolejny występ. Tym razem na Immortal Champions 12 września, również w Londynie. Immortal Champions kierowane przez Hafiza Bakshaliyeva to były partner King of Kings na rynek brytyjski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here