Hand Wraps Challenge – akcja wsparcia dla klubów sportów walki

Ostatnie lata, to niesamowity wzrost liczby trenujących i popularyzacja sportów walki w naszym kraju. Wyszliśmy z cienia innych dyscyplin i pokazaliśmy drogę wojownika wielu osobom, odmieniając w ten sposób ich życie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stać się częścią tego procesu.

0
912

Jak aktualnie wygląda sytuacja wszyscy wiemy. Z powodu pandemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo trenujących, kluby sportów walki zawiesiły swoją działalność i zostały całkowicie pozbawione przychodów. Wielu z Nas w najbliższym czasie czeka być może najcięższa jak dotąd walka: o zdrowie, o pasję, o ciągłość działania.

Kochamy sporty walki, dlatego postanowiliśmy zrobić coś co wzmocni i zjednoczy całe środowisko. Ruszamy z akcją #HandWrapsChallenge, której celem jest finansowe wsparcie klubów sportów walki w całej Polsce. Każdy trenujący potrzebuje owijek, a profesjonaliści używają ich niemal tak często jak skarpetek. Dzięki skilspo.com, będziecie mogli zamówić bandaże bokserskie z logo swojego klubu, a zysk z ich sprzedaży trafi na konto Twojego klubu (za każdy kupiony 1 metr owijek, sklep przekaże wskazanemu podmiotowi 2 zł. Oznacza to, że przy zakupie pary owijek 4m, 16 zł trafi na konto klubu, który wspierasz).

Zasady akcji:

1. Zgłaszacie kluby do udziału w akcji poprzez interaktywny formularz: https://bit.ly/33I4mlR, załączając przy tym plik graficzny z logo klubu.

2. Zamawiacie owijki poprzez skilspo.com i link: https://bit.ly/3beX8IA

3. 1 m owijek = 2 zł dla Twojego klubu, 1 para owijek 4m = 16 zł dla Twojego klubu

4. Przy zamówieniu wybieracie klub, dla którego ma zostać przekazana darowizna. Jeśli Twojego klubu nie ma na liście, wróć do punktu 1., zgłoś klub i wypełnij formularz.

5. Zamówienia zbieramy przez cały okres kwarantanny, a owijki trafią do nabywców w ciągu 30 dni od zakończenia akcji.

6. Przez cały ten okres, będziemy na bieżąco informować o klubach włączających się do akcji, a na stronie www.skilspo.com zostanie zamieszczony licznik pokazujący ile metrów owijek łącznie kupiliście dla swojego klubu i kto jest liderem challenge’u.

7. Pieniądze w formie darowizny zostaną przekazane klubom do 30 dni od zakończenia akcji.

8. Zachęć jak najwięcej osób do udziału w akcji, wrzucając zdjęcie lub film zrobione w Twoim klubie z hashtagami
#handwrapschallenge #pomocprzeliczananametry #walczymyrazemLink do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/648858422352542/Ze sportowym pozdrowieniem,

Uniq Fight Club

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here