Hari się frustruje jak nie idzie, to będzie dla Arka szansa – trener kadry PZMT, Rafał Król

0
2218

Sobotni pojedynek pomiędzy Arkiem Wrzoskiem i Badrem Harim polaryzuje polski kickboxing. Po pierwszej walce nie brakowało skrajnych opinii i nie inaczej jest przed rewanżem. Trener kadry Polskiego Związku Muaythai, Rafał Król dostrzega szansę dla Polaka.

Badr Hari na pewno wyjdzie w stu procentach zdrowy do walki. Ponadto sądzę, że Badr ma taką pozycję w Glory, że organizacja sama nie naciskała na jak najszybszy rewanż. To musiała być decyzja samego Hariego i jego sztabu. Ponadto przegrał przez kopnięcie na głowę, a nie przez biceps, więc wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że Hari będzie zdrów jak ryba. Stres i respekt przed przeciwnikiem mógł nieco spętać nogi Arka. Mimo to, zwyciężył. W rewanżu wyjdzie na pewno luźniejszy, zresztą sam o tym mówi, że nie ma tak wielkiego stresu. Mam nadzieję, że wraz z odejściem stresu, nie odejdzie również rozwaga. Hari jest niebezpieczny w każdej sekundzie walki i Arek powinien o tym pamiętać. Hari na pewno się rzuci, będzie szukał nokautu za wszelką cenę i ponownie będzie atakował doły Polaka. Stawiam, że pojedynek zakończy się w drugiej rundzie. Mam nadzieję, że Arek upoluje już nieco zmęczonego i sfrustrowanego Hariego. Marokańczyk nie ma mocnej psychiki, gdy coś nie idzie po jego myśli to się frustruje i tutaj upatruję szansy Arka. Stawiam na Arka! – zakończył Król.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here