Hari vs Wrzosek przeniesione? Holenderskie media informują

0
525

COVID-19 uderza ponownie! Tym razem uderzył w galę Glory 78, która była zaplanowana na 17 lipca w Rotterdamie. W walce wieczoru zaplanowano walkę Badra Hariego z naszym Arkadiuszem Wrzoskiem. Holenderskie serwisy informacyjne podają, że gala została przeniesiona na wrzesień, chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony organizacji.

Chodzi rzekomo o fakt, że nie zostały zluzowane obostrzenia COVIDowe w Holandii z czego też organizacja nie jest w stanie wyjść na swoje przy organizacji gali. Jak na razie Glory nie wydało żadnego stosownego oświadczenia w tej sprawie.

Badr Hari miał powrócić po spektakularnej, aczkolwiek przegranej, wojnie z Benjaminem Adegbuim na gali Glory 76, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Sklasyfikowany na miejscu trzecim rankingu GLORY Badr Hari (106-15, 92 KO) pragnie udowodnić, że wciąż jest jednym z najlepszych zawodników K-1 na świecie.

Na jego drodze miał stanąć legitymujący się rekordem 1-1 w ringu organizacji , Arkadiusz Wrzosek (13-5, 7 KO) z Polski. Wrzosek przegrał przez jednogłośną decyzję z Adegbuyim na GLORY 62, a następnie w efektownym stylu odprawił Dennisa na GLORY 71. Mierzący ponad 2 metry warszawski kickboxer wyjdzie do legendy tego sportu bez cienia respektu, głodny odebrania mu statusu gwiazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here