HFO 13 przełożone! Oświadczenie organizatorów

0
988

W środę wieczorem zaczęły krążyć pogłoski, że gala HFO 13 w Warszawie może się nie odbyć. Ostatecznie informacje te potwierdziły się i zaplanowany na 26 czerwca event nie dojdzie do skutku. Organizacja wydała w tej sprawie oświadczenie na swoich social mediach.

W komunikacie możemy przeczytać m.in., że wydarzenie odbędzie się po wakacjach.

Ze smutkiem informujemy, że niedzielna gala HFO Bank II zostaje odwołana i przeniesiona na termin powakacyjny, który zostanie ogłoszony po ustaleniu go z naszym partnerem telewizyjnym TVP Sport. W trosce o jakość tego wydarzenia a także o płynność finansową organizacji jesteśmy zmuszeni przenieść je w przyszłość z uwagi na szereg negatywnych czynników, które wystąpiły w ostatnich dniach.

Do ostatniej chwili staraliśmy się je pokonać, uznaliśmy jednak, że wysoka jakość gal HFO jest ważniejsza niż zrobienie gali w danym terminie za wszelką cenę.Wiemy ile wyrzeczeń kosztują przygotowania do walki i chcemy zawodnikom wynagrodzić ten trud na dwa sposoby – przenosząc kartę walk w niezmienionej formie na nowy termin oraz podnosząc gaże za walkę.

Mamy nadzieję, że podejdziecie ze zrozumieniem do naszej decyzji i razem z nami będziecie nadal tworzyć najlepszy w Polsce zawodowy Kickboxing -HFO Team

Walką wieczoru miało być starcie o pas wagi ciężkiej HFO i ISKA między Michałem Bławdziewiczem a byłym pretendentem do pasa DFS Stefanem Latescu. W co-main o mistrzostwo kategorii do 77 kg mieli zmierzyć się Maciej Karpiński i Tomasz Przybylski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here