HFO przełożyło galę w Kielcach

0
1736

Kolejna gala HFO, która była zaplanowana na 3 kwietnia w Kielcach, została odwołana z powodu rozporządzenia rządu, nakazującego odwołanie wszystkich imprez masowych. Wydarzenie zostanie rozegrane w późniejszym terminie, a organizatorzy już ogłosili datę 29 maja.

Komunikat na oficjalnym fanpage’u na Facebooku:

Kochamy K-1 i do wielu rzeczy podchodzimy stawiając biznes na drugim miejscu. Są jednak rzeczy ważniejsze niż pasja oraz praca i jedną z takich rzeczy jest zdrowie oraz bezpieczeństwo Wasze, nasze i naszych bliskich.

Rozważaliśmy zorganizowanie gali bez udziału publiczności, jednak każde tego typu wydarzenie wiąże się z podróżami zawodników, ich sztabów oraz kibiców. Zgodnie z zaleceniami GISu powinniśmy aktualnie unikać brania udziału w imprezach, a także podróży. Decyzją Premiera zostały także odwołane wszystkie imprezy masowe na terenie kraju, a minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zarekomendowała odwołanie wszystkich imprez sportowych. Dziś na organizatorach ciąży nie tylko presja ale i duża odpowiedzialność. Ostrożność to wciąż nie panika.

Już teraz zapowiadamy, że gala w Kielcach się odbędzie w bardziej dogodnym terminie. Kolejna gala planowana jest na 29 maja. Na temat tego wydarzenia będziemy przekazywali informacje na bieżąco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here