Hubert Dylewski idzie wagę w górę i powalczy z byłym pretendentem do pasa

0
1427

Na najbliższej gali King of Kings, która odbędzie się 7 maja w Tallinie, zobaczymy kolejnego reprezentanta Polski. Do akcji wraca Hubert Dylewski, który tym razem wystąpi kategorię wyżej niż zazwyczaj. Jego przeciwnikiem będzie były pretendent do pasa do 77 kg, Hendrik Themas.

Hubert w marcu w Wilnie wygrał czteroosobowy turniej do 71 kg, pokonując decyzjami Sabriego Ben Henię i aktualnego mistrza KoK Mindaugasa Narauskasa. Themas, który był przez kilka tygodni na rozpisce, ale pozostawał bez rywala, w październiku rywalizował o mistrzostwo organizacji do 77 kg. W stolicy Estonii po pięciu rundach przegrał po dość jednostronnym pojedynku z Chico Kwasim.

Na karcie pojawił się także inny reprezentant warszawskiej Garudy, Oleg Mosznin. W ostatnim występie, w Wilnie po sześciu rundach (5+dodatkowa) przegrał decyzją z Matasem Pultarazinskasem.

W Tondiraba Ice Hall w ringu pojawi się również Ilona Wojda, która zmierzy się z Maarją Okvą. Informowaliśmy już o tym TUTAJ. W programie m.in. także konfrontacja o pas ME do 71 kg między Markko Moisarem a Simonem Santaną.

INFORMACJE O GALI I ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here