Hubert Rutkowski zawalczy na Dracula Fight Night Universe

0
867

Niepokonany na zawodowych ringach podopieczny Łukasza Szulca z Shootboxera Mosina, Hubert Rutkowski (6-0) zawalczy na Słowacji. Zawodnik z Wielkopolski 18 czerwca pojawi się na gali Vladimira Moravcika, by rywalizować na zasadach Muaythai w rękawicach do MMA. Polak będzie rywalizował w wadze do 69 kg, jego rywal zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach.

Reprezentant mosińskiego Shootboxera ma po drodze zaplanowaną jeszcze jedną walkę. 7 maja w Buku zadebiutuje w formule MMA. Pojedynek w nowej dla Huberta formule będzie miał miejsce na Extra Gali w wielkopolskim Buku, podczas gali organizowanej przez Krzysztofa Chudeckiego.

Wcześniej Rutkowski rywalizował głównie na galach w Wielkopolsce. W swojej kickboxerskiej karierze walczył o tytuły zawodowego mistrza Polski WFMC i ISKA. Ponadto rywalizował o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WFMC. Wśród przeciwników, z jakimi walczył Hubert znaleźli się: Michał Buganik, Oleg Pavlyak czy Filip Szostak.

Organizacja DFN nie podała jeszcze nazwiska przeciwnika Polaka. Będzie to pierwsza walka Rutkowskiego w zawodowym Muaythai.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here