Idol z Osaki kontra król ulicy. Pierwsza kickbokserska walka na RIZIN.33

0
684

Podczas wtorkowej konferencji przed RIZIN.33 31 grudnia, fani po raz kolejny nie dostali walki Tenshina Nasukawy z Takeru, ani żadnej innej z udziałem 23-letniego zawodnika. Ogłoszone zostało natomiast inne bardzo ciekawe starcie na zasadach kickboxingu, pierwsze na sylwestrowej rozpisce.

Były pretendent do tytułu K-1 Koji „Kouzi” Tanaka wraca po swojej pierwszej wygranej w RIZIN. W listopadzie na RIZIN.32 na Okinawie pokonał zawodnika MMA Kazumę Sone, chociaż miał w tym pojedynku pewne problemy. Po jego kolejnej walce można spodziewać się wielu iskier w ringu, bowiem po drugiej stronie stanie YA-MAN. Reprezentant TARGET Shibuya to zawodnik RISE, który jak najszybciej chce posłać rywala na deski. W tym roku przegrał tylko z Taishim Hiratsuką, a dwie kolejne walki (w małych rękawicach) wygrał przez KO. W ostatnim występie stoczył niesamowitą wojnę z Kanem Nakamurą, ostatecznie zwycięską po decyzji.

Rozpiska RIZIN.33 zawiera 15 walk, ale na razie jedną w kickboxingu. Szef organizacji, Nobuyuki Sakakibara zapowiedział, że rywal Tenshina Nasukawy powinien zostać ogłoszony do końca tygodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here