Im dłużej potrwa walka, tym szanse Arka rosną – Maciej Domińczak o rewanżu Wrzosek vs Hari

0
1823

Trener Legion Głogów i kadry PZMT, Maciej Domińczak stawia sprawę jasno: wraz z upływem czasu szanse Arka rosną. W sobotę reprezentant Hemmers Gym i Palestry Warszawa stanie do rewanżu z Badrem Harim na gali Glory 80.

Całym sercem jestem za Arkiem. Już raz pokazał, że w wadze ciężkiej wszystko jest możliwe i nawet taką gwiazdę jak Badr Hari można posłać na deski. W pierwszej walce Badr zerwał biceps, a to nie pierwsza kontuzja w karierze Hariego. Jego organizm jest mocno wyeksploatowany przez lata ciężkich walk i treningów. Czas zbiera żniwo. Arek jest dużo młodszy i jego organizm jest w dużo lepszej kondycji. Ponadto Arek będzie pewniejszy siebie, już raz ustrzelił Hariego i sam zobaczył, że się da. Im dłużej potrwa ta walka tym szanse Arka rosną. Jeśli tylko pozostanie czujny i nie da się stłamsić, to z odpowiednią taktyką jest w stanie powtórzyć swój sukces. Trzymam mocno kciuki, za wygraną Polaka. Po swoje do końca! – skwitował Domińczak.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here