Isajew i Azizpour zwycięzcami na ONE: NextGen (WYNIKI) (WIDEO)

0
633

Dwie walki kickbokserskie miały miejsce podczas rozpiski ONE Championship: NextGen w piątek 29 października i obie miały miejsce w najwyższych kategoriach wagowych. Niestety nie doszło do pojedynku o tytuł do 225 funtów.

Koman Kryklia i Murat Aygun ostatecznie nie weszli do klatki. Najpierw wypadł Ukrainiec, który jest urzędującym mistrzem, a potem z rozpiski spadł reprezentant Turcji.

W piątkowe popołudnie w Singapurze zobaczyliśmy natomiast debiut w organizacji Bogdana Stoiki, który zmierzył się z Bejbułatem Isajewem. Cały pojedynek toczył się w dobrym tempie a akcja szła po akcji. W drugiej rundzie Rumun posłał jednym z ciosów sierpowych Rosjanina na deski, zaczynając ofensywę firmowym latającym kolanem. W trzecim starciu jednak Isajew całą kombinacją zakończoną ciosem na tułów zrewanżował się liczeniem. Młodszy z braci zdołał jednak przetrwać. W efekcie usłyszeliśmy decyzję, dzięki której wygrał fajter z Rosji. Później okazało się, że w trzeciej rundzie zawodnik z Rumunii doznał kontuzji kolana.

W wadze ciężkiej wracający po ponad 2,5 roku Iraj Azizpour poradził sobie z Andersonem Silvą. Zwycięzca i finalista turniejów Kunlun był w zaskakująco dobrej formie i imponował szybkością, a kropką nad „i” było kopnięcie na głowę z wykrocznej nogi, które posłało Brazylijczyka na deski. Azizpour ostatnią walkę stoczył w lutym 2019, ale rdzy ringowej nie było po nim kompletnie widać.

Zapis gali:

Wyniki walk uderzanych na ONE Championship: NextGen (29 października 2021, Singapore Indoor Stadium, Singapur):
265 lbs: Iraj Azizpour pok. Anderson Silva przez decyzję – KB
225 lbs: Beybulat Isaev pok. Bogdan Stoica przez decyzję – KB
pozostałe:
115 lbs: Stamp Fairtex pok. Julie Mezabarba przez decyzję – półfinał turnieju
115 lbs: Ritu Phogat pok. Jenelyn Olsim przez decyzję – półfinał turnieju
265 lbs: Kirill Grishenko pok. Dustin Joynson przez decyzję
125 lbs: Jeremy Miado pok. Miao Li Tao przez TKO 2R (ciosy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here