Jakub Sajecki, Franky Pawlak i Fadi Merza zaboksuja w Wiedniu

0
932

Podczas charytatywnej gali sportów walki w stolicy Austrii, Wiedniu zobaczymy kilku Polaków. Zawodowy mistrz świata WKF w wadze ciężkiej, Jakub Sajecki, były mistrz świata, Frenky Pawlak i weteran światowego Muaythai, Fadi Merza wystąpią w walkach bokserskich 5 grudnia. Ponadto zobaczymy zawodnika MMA, Pawła Kozłowskiego.

Jak na razie wiemy, że Sajecki spotka się w ringu z reprezentantem Serbii mieszkającym w Wiedniu. Pojedynek odbędzie się na zasadach pięściarskich w ramach wspomnianego eventu. Ostatni raz widzieliśmy Jakuba w walce zawodowej podczas Charytatywnej Gali Sportów Walki w Mikołowie. W śląskim mieście wywalczył pas mistrza świata WKF pokonując Daniela Hirlau.

W ringu zaprezentuje się również weteran światowych ringów Muay Thai, Fadi Merza. Pochodzący z Syrii, a od wielu lat mieszkający w Wiedniu zawodnik ma na rozkładzie min. Filipa Rządka. Ponadto w swojej karierze walczył z uznanymi na całym świecie: Mohammedem El Mirem, Mikiem 'Ironem’ Zambidisem, Alim Gunyarem, Yoshihiro Sato, Enriko Kehlem, Alviarem Limą i wieloma innymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here